Strona startowa » Konta osobiste » Bon 100 zł do sklepu Biedronka za bezpłatne konto w Nest Banku

Sierpień 2017
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Bon 100 zł do sklepu Biedronka za bezpłatne konto w Nest Banku

100 zł do sklepu Biedronka nest bank

Aktualizacja: Promocja została zakończona przed czasem, z powodu wyczerpania puli nagród. Ten kto zdążył złożyć wniosek, oczywiście bierze udział w promocji.

Dzięki najnowszej promocji w Nest Banku otrzymać można bon o wartości 100 zł do sklepu Biedronka. Warunki do spełnienia są bardzo łatwe. Wystarczy założyć konto a później tylko wykonać transakcje kartą na kwotę 250 zł. Konto w Nest Banku jest bezwarunkowo bezpłatne a dodatkowo można założyć Lokatę Witaj na 4%.

Promocja „Witaj Szkoło” trwa od 23 sierpnia do 30 września 2017 roku lub do wyczerpania puli 1000 sztuk bonów. Patrząc wstecz na tego typu akcje w Nest Banku można się spodziewać, że i ta promocja zakończy się dużo przed czasem, ze względu na wyczerpanie puli nagród. W przypadku gdy to nastąpi opcja składania wniosków zostanie zablokowana. Tak więc, ten kto zamierza skorzystać z promocji lepiej niech nie czeka ze złożeniem wniosku…

Z promocji może skorzystać każdy, kto nie ma i nie miał wcześniej ) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Banku (ani wcześniej w banku SMART, FM Banku lub BIZ Banku) oraz nie jest w trakcie składania wniosku o takie konto.

Aby otrzymać bon 100 zł do sklepu Biedronka należy:

 • złożyć wniosek o konto osobiste Nest Konto za pomocą specjalnej strony promocji wraz kartą płatniczą,
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez bank (oświadczenia nr 5 i 6 wniosku),
 • zawrzeć umowę z bankiem i nie rozwiązywać jej przynajmniej do dnia otrzymania nagrody,
 • w ciągu 60 dni od podpisania umowy dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 250 zł.

Bon 100 zł do sklepu Biedronka otrzyma się mailowo w ciągu 21 dni roboczych od momentu spełnienia warunków promocji. I bardzo dużym plusem jest to, że bon jest wielokrotnego użytku. Czyli można go okazywać przy kasie wiele razy, aż do wyczerpania kwoty 100 zł.

<<< Złóż wniosek i otrzymaj bon 100 zł do Biedronki >>>

100 zł do sklepu Biedronka nest bank

Nest Konto:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za używanie karty,
 • 0 zł za przelewy krajowe,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo bezpłatne, bezpłatna jest także obsługa karty płatniczej. Nie ma tu konieczności wykonania odpowiedniego obrotu kartą lub określonej ilości transakcji bezgotówkowych. Obecnie takie warunki to rzadkość na rynku.

Nest Lokata Witaj

Dodatkowo w ciągu 30 dni od daty założenia konta możemy skorzystać ze specjalnej oferty i założyć 3-miesięczną lokatę na promocyjnych warunkach:

 • oprocentowanie 4% w skali roku,
 • okres lokaty to 3 miesiące,
 • kwota lokaty od 1 000 do 10 000 zł.

Regulamin promocji „Nest Konto – Witaj Szkoło”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum