Strona startowa » Banki » Citibank » 400 zł na Allegro.pl z darmową kartą Simplicity w Citibanku

Sierpień 2017
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

400 zł na Allegro.pl z darmową kartą Simplicity w Citibanku

400 zł na Allegro citibank

Wystartowała kolejna edycja promocji w Citibanku, w której otrzymać można voucher 400 zł do wykorzystania na Allegro. I tym razem jest łatwiej – wymagany obrót kartą został zmniejszony do 1000 zł. Promocja potrwa do 31 stycznia 2018 r. i mogą w niej wziąć udział osoby, które od 1 stycznia 2015 r. nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku.

Dodatkowo w banku obowiązują wymogi odnośnie zdolności kredytowej i o kartę w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadające dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy, renty, emerytury lub wynajmu mieszkania a także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (w tym wypadku minimalny wiek to 25 lat). Minimalny akceptowany próg dochodów to 1 200 zł miesięcznie netto.

Aby wziąć udział w promocji należy:

 • Do 31 stycznia 2018 r. złożyć wniosek o kartę kredytową poprzez dedykowany formularz kontaktowy na stronie internetowej banku.
 • Zawrzeć umowę o kartę kredytową, otrzymać ją i aktywować.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku w celu uzupełnienia danych. Bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle umowę do podpisu kurierem. Do umowy będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

Następnie należy:

 • Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 • Również w tym terminie wykonać nowo wydaną kartą transakcje na łączną kwotę 1000 zł w punktach stacjonarnych lub przez internet.

Voucher 400 zł na Allegro.pl

Nagrodą w promocji jest voucher 400 zł do wykorzystania na Allegro. Zostanie on przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniło się warunki promocji. Voucher będzie ważny 4 miesiące od daty jego otrzymania.


Karta kredytowa Simplicity to:

 • brak opłaty rocznej za kartę,
 • brak opłat za przypomnienia o braku spłaty karty oraz opłaty za powiadomienia SMS,
 • brak opłaty za karty dodatkowe,
 • darmowa naklejka zbliżeniowa PayPass,
 • rabaty w wybranych sklepach,
 • darmowy kredyt do 58 dni,
 • oprocentowanie na poziomie 10% (po przekroczeniu terminu bez-odsetkowego).

Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja III”
Tabela opłat i prowizji

 


Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium złap 200 zł
wymarzone-konto-osobiste
bgż karta kredytowa mam bonus

Archiwum