Strona startowa » Okazje » Nieaktualne » Premia do 20 zł za doładowanie konta SkyCash przez Visa Checkout + mOkazja

Sierpień 2017
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Premia do 20 zł za doładowanie konta SkyCash przez Visa Checkout + mOkazja

doładowanie konta SkyCash

Tym razem wpis przeznaczony jest dla użytkowników aplikacji SkyCash. W zamian za doładowanie konta za pomocą Visa Checkout otrzyma się gratis do 20 zł. Dodatkowo pojawiła się również mOkazja w mBanku i Strefa Korzyści w Orange Finanse, dzięki której można zgarnąć także 2 x 5 zł. Promocja „Visa Checkout w SkyCash” potrwa do 30 września 2017 r. lub do wyczerpania puli nagród. Jednak ile ona wynosi, tego regulamin nie określa. Natomiast jeśli chodzi o mOkazje, to tutaj już nie ma ograniczeń i można z nich skorzystać również do końca września.

Aby uzyskać premię za doładowanie przez Visa Checkout należy:

  • być zarejestrowanym użytkownikiem aplikacji SkyCash,
  • doładować swoje konto kwotą co najmniej 50 zł za pomocą usługi Visa Checkout.

Wysokość premii zależna będzie od kwoty doładowania:

  • 10 zł przy doładowaniu od 50 zł do 99,99 zł,
  • 20 zł przy doładowaniu powyżej 100 zł.

Bonus powinien pojawić się na koncie w ciągu 24 godzin od dokonania płatności z Visa Checkout. Każdy uczestnik z promocji może skorzystać tylko jeden raz.

Od płatności dokonywanych za pomocą Visa Checkout pobierana jest opłata w wysokości 1,9% kwoty doładowania, ale w ramach promocji jest ona zwracana w ciągu 30 dni. Tak więc przy doładowaniu np. kwotą 100 zł otrzyma się 98,10 zł. Dlatego dla pewności najlepiej dokonać zasilenia kwotą min. 101,90 zł, aby mieć pewność, że załapiemy się na promocję ze zwrotem 20 zł.

Aby uzyskać premię od mBanku i Orange Finanse należy:

  • W przypadku posiadania konta w mBanku:
    • „Doładować swoje konto SkyCash kwotą min. 5 zł używając karty mBanku, przelewu z rachunku w mBanku lub mTransferu (z wyłączeniem mTransferu z karty kredytowej). Możesz też zapłacić za wybraną usługę min. 5 zł kartą mBanku dodaną do aplikacji SkyCash lub mTransferem”
  • W przypadku posiadania konta w Orange Finanse:
    • „Doładować konto SkyCash kwotą min. 5 zł używając karty Orange Finanse, przelewu z rachunku w Orange Finanse lub Płacę z Orange (z wyłączeniem Płacę z Orange z karty kredytowej). Możesz też zapłacić za wybraną usługę min. 5 zł kartą Orange Finanse dodaną do aplikacji SkyCash lub Płacę z Orange”.

Z mOkazji i Strefy Korzyści można skorzystać tylko po jednym razie. Maksymalnie otrzyma się 5 zł, które wpłynie na konto w banku w ciągu 60 dni. Czyli jeśli posiadamy konta w obu tych bankach i skorzystamy z obu okazji to uzyskamy zwrot łącznie 10 zł.

Należy pamiętać, że jeśli chcemy połączyć powyższe okazje z promocją z Visa Checkout i w ten sposób uzyskać wszystkie premie dzięki jednemu doładowaniu za pomocą Visa Checkout to musimy posiadać kartę Visa w mBanku/ Orange Finanse. W przeciwnym razie musimy dokonać oddzielnych doładowań.

Środki zgromadzone w aplikacji SkyCash można wykorzystać między innymi na: doładowanie telefonu, zakup biletów komunikacji miejskiej, bilety do Multikina, parkowanie w strefach płatnego parkowania, bilety kolejowe albo wypłacić pieniądze w bankomatach Euronet (tutaj prowizja wynosi 1,99 zł) lub przelać pieniądze na konto w banku (prowizja 2 zł).


Regulamin promocji „Visa Checkout w SkyCash”
Cennik usług SkyCash

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bgż bony

Archiwum