Strona startowa » Banki » Citibank » Premia 400 zł za konto Citi Priority w Citibanku – II edycja

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
« Cze   Sie »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Premia 400 zł za konto Citi Priority w Citibanku – II edycja

400 zł za konto Citi Priority w Citibanku

Pojawiła się druga edycja bardzo dobrej promocji w Citibanku, dzięki której można otrzymać premię 400 zł za konto Citi Priority. Oferta skierowana jest do osób, które nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku po 30 czerwca 2016 roku (nie jest brane pod uwagę posiadanie karty kredytowej). Promocja trwa do 31 października 2017 roku i ograniczona jest do pierwszego tysiąca osób, które złożą wniosek o konto.

Warunki w porównaniu do pierwszej edycji praktycznie nie zmieniły się. Został jedynie zmieniony zapis odnośnie wpływu na konto. Wcześniej musiał być to przelew z tytułem „wynagrodzenie”, a teraz może być dowolny, ważne tylko, aby był z innego banku.

Aby skorzystać z promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority” należy:

 • do 31 października 2017 r. złożyć wniosek za pomocą formularza dostępnego na stronie promocji,
 • do 30 listopada 2017 r. zawrzeć z Citibankiem umowę o prowadzenie konta Citi Priority i aktywować je.

100 zł premii na powitanie

Pierwsze 100 zł otrzymamy za spełnienie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta jednego z dwóch warunków:

 • zgromadzenie i utrzymanie na wszystkich rachunkach w Citibanku średnio-miesięcznego salda w wysokości minimum 30 000 zł lub,
 • zapewnienie wpływu na konto w łącznej wysokości minimum 5 000 zł (z obcego banku) oraz jednoczesne posiadanie w Citibanku aktywnego przynajmniej jednego z produktów kredytowych banku (może to być np. karta kredytowa),

Jednocześnie spełnienie jednego z powyższych warunków zwalnia z opłaty za prowadzenie konta. Aby otrzymać tę część bonusu nie trzeba posiadać karty do konta, która i tak jest bezpłatna. Premia zostanie wypłacona na konto do 15 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia tego warunku.

300 zł premii w formie 6% cashbacku

Aby otrzymać dodatkowe 300 zł należy zawnioskować o kartę do konta (której obsługa i tak jest bezpłatna), ponieważ Citibank oferuje 6% zwrotu za transakcje bezgotówkowe kartą w ciągu sześciu kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu otwarcia konta. Maksymalna miesięczna wysokość premii wynosi 50 zł, co przez 6 miesięcy da maksymalnie 300 zł premii.

Aby zwrot został naliczony należy wykonać w miesiącu przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą na łączną kwotę co najmniej 50 zł.  Aby otrzymać maksymalną wysokość zwrotu należy dokonać obrotu na co najmniej 833,34 zł. Premia będzie wypłacana na konto do 15 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków zwrotu.

<<< Wniosek o konto Citi Priority z premią 400 zł >>>

400 zł za konto Citi Priority w Citibanku

Konto Citi Priority w Citibanku to:

 • 30 zł za prowadzenie konta lub 0 zł pod warunkiem:
  • utrzymania średnio-miesięcznego salda na rachunkach w wysokości minimum 30 000 zł lub
  • wpływu wynagrodzenia lub sumy wpływów na konto w wysokości minimum 5 000 zł miesięcznie oraz posiadania minimum jednego wybranego produktu kredytowego (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej do konta,
 • 0 zł za transakcje w PLN, USD, GBP, EUR – brak kosztów przewalutowania,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce,
 • 0 zł za szybkie wpłaty na konto w sieci wpłatomatów Euronet.

Promocja skierowana jest nie tylko do zamożniejszych klientów. Można wybrać wariant z produktem kredytowym (najłatwiej jak będzie to darmowa karta kredytowa Simplicity) i przelewami. Jeśli chodzi o przelewy, to nie ma konieczności utrzymywania środków na koncie. Można po zaksięgowaniu przelewu od razu je wypłacić. Jak i również można dokonywać wielokrotnych przelewów aż łącznie będzie 5000 zł.

A jeśli nie posiadasz jeszcze karty kredytowej to warto skorzystać z innej promocji w Citibanku i otrzymać gratis telefon LG K4 dual sim o wartości 499 zł. Więcej o promocji, która jest dostępna do 31 sierpnia, we wpisie tutaj.Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium złap 200 zł
bgż karta kredytowa mam bonus

Archiwum