Strona startowa » Banki » ING Bank Śląski » 100 zł za ING Konto Funduszowe dla aktualnych klientów

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
« Cze   Sie »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

100 zł za ING Konto Funduszowe dla aktualnych klientów

ING Konto Funduszowe

W ING Banku Śląskim ponownie trwa promocja „100 zł za regularne inwestowanie”, dzięki której posiadacze konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego mogą otrzymać premię za zainwestowanie w jeden z trzech pakietów funduszy. Wystarczy wybrać Pakiet Ostrożny i wpłacić łącznie 750 zł a otrzyma się 100 zł premii. Najprawdopodobniej uczestnicy poprzedniej edycji, którzy wycofali swoje środki z funduszu również tym razem będą mogli skorzystać z promocji.

Jeśli nie posiadasz konta w ING to możesz je założyć w ramach trwającej promocji i zyskać dodatkowe 100 zł.

Promocja „100 zł za regularne inwestowanie” trwa do 29 września 2017 roku i mogą z niej skorzystać osoby, które na dzień rozpoczęcia promocji (17.07.2017 r.) nie posiadały jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych na rejestrach otwartych w ramach zawartej umowy z ING Bank Śląski.

Aby otrzymać 100 zł za regularne inwestowanie od ING należy:

 • Posiadać konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy w ING Banku Ślaskim z dostępem do bankowości internetowej.
 • Mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych marketingowych.
 • Podpisać z ING umowę o świadczenie usług przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub odkupienia tytułów uczestnictwa w instytucjach wspólnego inwestowania oraz wypełnić ankietę inwestycyjną (formalny wymóg prawny).
 • Do 29 września 2017 r. poprzez bankowość internetową:
  • zlecić otwarcie nowego rejestru w funduszach inwestycyjnych,
  • dokonać wpłaty min. 250 zł. na nabycie jednostek uczestnictwa,
  • złożyć dyspozycję regularnego inwestowania na kwotę min. 250 zł.
 • Do 30 listopada 2017 roku co najmniej dwa razy nabyć jednostki uczestnictwa w ramach dyspozycji regularnego inwestowania (każde nabycie jednostek za min. 250 zł.).

Aby przejść do oferty, należy po zalogowaniu się do bankowości internetowej wybrać zakładkę Oferty ING, a następnie Inwestycje.

Po spełnieniu tych warunków ING Bank Śląski wypłaci na konto do 15 grudnia 2017 roku premię w wysokości 100 zł. Do tego też czasu należy posiadać aktywne konto osobiste lub oszczędnościowe oraz jednostki uczestnictwa na otwartym rejestrze. W ramach akcji należy złożyć dyspozycję regularnego inwestowania, ale jest to tylko deklaracja. Regulamin promocji nie wymaga dalszych wpłat na fundusz po otrzymaniu premii, nie ma też żadnych kar za nie dotrzymanie złożonej obietnicy.

Do wyboru są trzy pakiety, ale jeśli chodzi tylko o otrzymanie premii najlepiej wybrać Pakiet Ostrożny. Co prawda nie przyniesie on dużych zysków. Realnie można liczyć na około 2% rocznie. Ale za to ryzyko straty jest minimalne. Wystarczy zainwestować 3 x 250 zł aby otrzymać premię. Sam skorzystałem z poprzedniej edycji promocji i otrzymałem 100 zł premii. Po otrzymaniu premii wycofałem środki z funduszu i zrezygnowałem z dyspozycji regularnego inwestowania. Tak więc na dzień rozpoczęcia tej edycji promocji nie posiadam żadnych jednostek uczestnictwa, więc najprawdopodobniej tym razem również mogę wziąć udział w akcji. Co prawda wymogiem jest wypełnienie ankiety inwestycyjnej i podpisanie umowy (te warunki spełniłem poprzednim razem i są aktualne), ale nie jest wskazane kiedy to ma nastąpić.


Regulamin promocji „100 zł za regularne inwestowanie”

2 komentarze

 1. Mariusz pisze:

  „Podpisać z ING umowę o świadczenie usług przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub odkupienia tytułów uczestnictwa w instytucjach wspólnego inwestowania oraz wypełnić ankietę inwestycyjną (formalny wymóg prawny).”
  To trzeba zrobić w banku, czy jest możliwość przez internet?

 2. Monika pisze:

  Można przez internet, „podpisując” poprzez hasła jednorazowe.

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mbank

Archiwum