Strona startowa » Uncategorized » Zarabianie na bankach, czyli raport z promocji – maj 2017 r.

Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
« Maj   Lip »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Zarabianie na bankach, czyli raport z promocji – maj 2017 r.

raport z promocji Zarabianie na bankach

Nadszedł już czerwiec, więc czas na podsumowanie maja. Był to ostatni miesiąc w którym otrzymałem premię od T-Mobile UB – w związku z tym że bank ograniczył moneyback tylko do osób, które posiadają produkt kredytowy w tym banku. Ale za to w maju pojawiły się też dwie świetne promocje: Bon 100 zł do Decathlonu w Nest Banku oraz 400 zł w BGŻ BNP Paribas. Są one już niestety niedostępne. Obie zakończyły się przed czasem, ze względu na wyczerpanie puli nagród. Z obu zamierzałem skorzystać, ale się nie udało. O czym w dalszej części podsumowania.

W maju 2017 r. otrzymałem:

Razem w maju otrzymałem 175 zł. Natomiast od początku roku 514 zł, a od momentu publikacji raportów z promocji (kwiecień 2015 r.) zarobiłem już razem 4708 zł.

W maju wpłynęła już druga premia za konto Citi Priority w Citibanku. Należało zapewnić wpływ tytułem „wynagrodzenie” na kwotę min. 5000 zł oraz dokonać transakcji kartą na min. 300 zł. Promocja ta już się skończyła, ale pojawiła się kolejna edycja, w której można otrzymać nawet 400 zł.

W poprzednim miesiącu wpłynęła też stówka od ING. W bardzo łatwy sposób ją zyskałem. Wystarczyło założyć fundusz inwestycyjny i wpłacić łącznie 150 zł. I to tyle. Premia wpłynęła, tak więc czas się rozstać z bankiem.

Natomiast z bankiem T-Mobile już się pożegnałem. Zrezygnowałem z karty do konta i wysłałem rezygnację z ich usług. W zamian planowałem skorzystać z nowych promocji, które pojawiły się w maju. Pierwsza to w Nest Banku. Można było otrzymać bon 100 do Decathlonu. Złożyłem wniosek, dotarł kurier, podpisaliśmy dokumenty i czekałem na maila z informacją o aktywacji konta. Niestety takiego nie dostałem, za to dostałem informację: „Z przykrością informujemy, że nie możemy zaakceptować Twojego wniosku o konto indywidualne numer (…) z powodu braków formalnych.” Po telefonie na infolinię okazało się, że kurier nie wpisał na dokumentach daty wydania dowodu osobistego. I wszystko przepadło. Wg konsultanta jedyne wyjście to złożenie wniosku na nowo, ale już bez promocji, bo tamta się już skończyła. Twierdził, że brak daty to przeoczenie nie tylko kuriera, ale i moje, bo się podpisałem pod dokumentami. Nie wiem, czy oficjalna reklamacja coś tu pomoże, ale spróbuję.

Natomiast druga promocja pojawiła się w BGŻ BNP Paribas. Można było otrzymać 400 zł za Konto Optymalne. Tutaj po prostu za długo zwlekałem ze złożeniem wniosku. Planowałem najpierw dokończyć zakładanie konta w Nest Banku, a dopiero potem zająć się promocją w BGŻ. I niestety było już za późno.

Ale liczę na to, że w czerwcu również pojawią sie ciekawe promocje np. jak ta w mBanku, w której można otrzymać nawet 600 zł i gwarancję niezmienności opłat. Ja niestety posiadam tam już konto i nie mogę z niej skorzystać, ale polecam.


Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona osób korzystających z promocji w bankach, zapraszam do skorzystania z aktualnych promocji bankowych opisanych tutaj a także do rożnych innych okazji tutaj.


Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum