Strona startowa » Banki » Citibank » Telefon LG K4 z darmową kartą Simplicity w Citibanku

Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
« Maj   Lip »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Telefon LG K4 z darmową kartą Simplicity w Citibanku

Telefon LG K4 Citibank

W Citibanku ponownie dostępna jest promocja, w której otrzymać można smartfon. Tym razem jest to LG K4 dual sim o wartości 499 zł. I standardowo można założyć darmową kartę kredytową Simplicity. Promocja potrwa do 22 lipca 2017 r. lub do wyczerpania puli 1000 nagród.

W promocji mogą brać udział osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank oraz które spełniają kryterium dochodowości, czyli osoby w wieku minimum 21 lat, posiadające dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy, renty, emerytury lub wynajmu mieszkania a także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (w tym wypadku minimalny wiek to 25 lat). Minimalny akceptowany próg dochodów to 1 200 zł miesięcznie netto.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać telefon LG K4 należy zarejestrować się na specjalnej stronie promocji poprzez dedykowany formularz kontaktowy.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku w celu uzupełnienia danych i złożenia wniosku o jedną z kart kredytowych. Najlepiej wybrać Kartę Simplicity, gdyż jest ona bezwarunkowo bezpłatna. Bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle umowę do podpisu kurierem. Do umowy będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

Następnie należy:

  • aktywować otrzymaną kartę,
  • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile,
  • również do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 3 000 zł.

Citibank poinformuje uczestników promocji o przyznaniu nagrody do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji. Wiadomość ta zostanie wysłana poprzez bankowość internetową. Natomiast nagroda – Smartfon LG K4 dual sim zostanie wysłana za pośrednictwem kuriera w ciągu 30 dni od daty powiadomienia. Po otrzymaniu smartfona nie ma obowiązku dalszego utrzymywania karty kredytowej.

Telefon podlega 24-miesięcznej gwarancji realizowanej na podstawie protokołu wydania sprzętu z magazynu, który otrzyma się razem z telefonem.


W ramach promocji można założyć dowolną kartę kredytową. Jednak najlepszym wyborem będzie darmowa karta Simplicity, której obsługa nie kosztuje nic, nawet jeśli jej nie używamy.

Karta kredytowa Simplicity to:

  • brak opłaty miesięcznej i rocznej za kartę,
  • brak opłaty za karty dodatkowe,
  • rabaty w wybranych sklepach,
  • darmowy kredyt do 58 dni,
  • oprocentowanie na poziomie 10% (po przekroczeniu terminu bez-odsetkowego).

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017)”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum