Strona startowa » Uncategorized » Zarabianie na bankach, czyli raport z promocji – kwiecień 2017 r.

Zarabianie na bankach, czyli raport z promocji – kwiecień 2017 r.

raport z promocji Zarabianie na bankach

Poniżej przedstawiam kolejne podsumowanie moich wpływów uzyskanych dzięki aktywnemu korzystaniu z promocji bankowych. Nie są to jakieś wielkie kwoty, ale łącznie jak się zsumuje wszystkie wpływy, daje to już całkiem sporo. I jak dołożymy do tego wpływy drugiej osoby (np. żony, męża, partnera) sumę tę można mniej więcej podwoić.

W kwietniu 2017 r. otrzymałem:

Razem w kwietniu otrzymałem 75 zł. Natomiast od początku roku 339 zł, a od momentu publikacji raportów z promocji (kwiecień 2015 r.) zarobiłem już razem 4533 zł.

W kwietniu wpłynęła pierwsza premia za konto Citi Priority w Citibanku. Należało zapewnić wpływ tytułem „wynagrodzenie” na kwotę min. 5000 zł oraz dokonać transakcji kartą na min. 300 zł. Liczę na jeszcze trzy takie premie, czyli dodatkowo powinno w ciągu trzech miesięcy wpłynąć jeszcze 150 zł. Promocja ta już się skończyła, ale pojawiła się kolejna edycja, w której można otrzymać nawet 400 zł. Natomiast w maju spodziewam się 100 zł za regularne inwestowanie w ING a w sierpniu 140 zł za lokaty w Toyota Banku. 


Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona osób korzystających z promocji w bankach, zapraszam do skorzystania z aktualnych promocji bankowych opisanych tutaj a także do rożnych innych okazji tutaj.


Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rok treningów za darmo z karnetem OK System

Rok treningów za darmo z karnetem OK System

Money Mania: 150 zł na Allegro w Alior Banku

Money Mania: 150 zł na Allegro w Alior Banku

Mobilne Konto Oszczędnościowe

Mobilne Konto Oszczędnościowe

Archiwum