Strona startowa » Banki » Citibank » Bon 300 zł lub 500 zł na Answear.com z darmową kartą kredytową w Citibanku

Maj 2017
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Bon 300 zł lub 500 zł na Answear.com z darmową kartą kredytową w Citibanku

300 zł lub 500 zł na Answear.com

W najnowszej promocji w Citibanku do zdobycia jest bon o wartości 300 zł lub 500 zł do wykorzystania w internetowym sklepie odzieżowym Answear.com. Akcja ta jest bardzo podobna do tej z bonami na Allegro opisywanej tutaj. Promocja trwa do 31 lipca 2017 roku i mogą w niej wziąć udział osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku.

I tak jak w każdej promocji Citibanku, o kartę kredytową mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadające dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy, renty, emerytury lub wynajmu mieszkania a także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (w tym wypadku minimalny wiek to 25 lat). Minimalny akceptowany próg dochodów to 1 200 zł miesięcznie netto.

Aby wziąć udział w promocji należy:

 • Złożyć wniosek o kartę kredytową (najlepiej Simplicity – jest ona bezwarunkowo bezpłatna) poprzez dedykowany formularz kontaktowy na stronie banku.
 • Zawrzeć umowę o wnioskowaną kartę, otrzymać ją i aktywować.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku w celu uzupełnienia danych. Bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle umowę do podpisu kurierem. Do umowy będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

300 zł lub 500 zł na Answear.com

Aby otrzymać bon o wartości 300 zł należy:

 • Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę, zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub mobilnej.
 • Również do końca drugiego miesiąca następującego  po miesiącu, w którym została zawarta umowa dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 500 zł.

Aby otrzymać bon o wartości 500 zł należy:

 • Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę, zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub mobilnej.
 • Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę dokonać jednej z trzech operacji:
  • zlecić przelew z rachunku karty w kwocie nie niższej niż 500 zł, rozkładany na raty w planie spłat ratalnych Komfort lub,
  • zawrzeć porozumienie w zakresie dodatkowego limitu na karcie poprzez jednorazowy przelew na kwotę min. 1000 zł rozkładany na raty w planie spłat ratalnych Komfort lub
  • dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 500 zł i złożyć dyspozycję rozłożenia tej kwoty na raty w planie spłat ratalnych Komfort.

Wybierając opcję z nagrodą 500 zł, musimy się niestety liczyć z kosztami, mimo wybrania darmowej karty Simplicity. A więc faktycznie zarobimy dużo mniej. Przelew z karty traktowany jest jako operacja gotówkowa, czyli oprocentowanie będzie naliczane od razu. Dodatkowo plan spłat ratalnych Komfort wiąże się z opłatami:

 • Prowizja za rozłożenie transakcji na raty  – ustalana indywidualnie (nie więcej niż 20% od kwoty transakcji),
 • Opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” dla Dodatkowego Limitu kredytu – 30 zł miesięcznie,
 • Opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” dla Limitu kredytu – 20 zł miesięcznie.

Nagroda – bon w formie elektronicznej w wysokości 300 zł lub 500 zł, zostanie przesłana poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę. Jeden uczestnik może otrzymać tylko jeden bon. W zależności jakie warunki spełnił. Bon ważny jest do 31 grudnia 2017 r.


Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do ANSWEAR.com”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum