Strona startowa » Uncategorized » Zarabianie na bankach, czyli raport z promocji – marzec 2017 r.

Zarabianie na bankach, czyli raport z promocji – marzec 2017 r.

raport z promocji Zarabianie na bankach

Czas na podsumowanie moich wpływów uzyskanych dzięki aktywnemu korzystaniu z promocji bankowych. Luty był bardzo skromny, ale w marcu jest już lepiej. I kolejne miesiące też zapowiadają się dobrze. I tak jak już pisałem nieraz na blogu – każdy może w ten sposób uzupełnić swój budżet domowy. Najlepiej zacząć od udziału w jednej/dwóch promocjach i przekonać się samemu, że nie jest to skomplikowane.

W marcu 2017 r. otrzymałem:

  • 15 zł od T-Mobile Usługi Bankowe za płatności kartą w ramach „5% zwrotu kwoty zakupów”.
  • 2 x 50 zł za mOkazję w mBanku – przeniesienie nr telefonu do NJU Mobile.

Tak więc łącznie w marcu otrzymałem 115 zł. Natomiast od początku roku 264 zł, a od momentu publikacji raportów z promocji (kwiecień 2015 r.) zarobiłem już razem 4458 zł.

W związku ze zmianami jakie wprowadził T-Mobile Usługi Bankowe (więcej o zmianach tutaj), kwiecień będzie ostatnim miesiącem za jaki otrzymam zwrot za płatności kartą. Czyli ostatnia premia wpłynie w maju. Ale za to liczę na inne wpływy. W lutym założyłem konto Citi Priority w Citibanku. W marcu zapewniłem wpływ tytułem „wynagrodzenie” na kwotę min. 5000 zł oraz dokonałem transakcji kartą na min. 300 zł. Tak więc w kwietniu powinienem otrzymać pierwsze 50 zł. Natomiast w maju liczę na 100 zł za regularne inwestowanie w ING a w sierpniu na 140 zł za lokaty w Toyota Banku. 

W marcu również dostałem zaproszenie od Citibanku zachęcające do zalogowania się do nowej wersji bankowości elektronicznej Citibank Online. W zamian otrzyma się 20 zł. No i oczywiście skorzystałem.


Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona osób korzystających z promocji w bankach, zapraszam do skorzystania z aktualnych promocji bankowych opisanych tutaj a także do rożnych innych okazji tutaj.


Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mbank

Archiwum