Strona startowa » Banki » Citibank » Bon 300 zł lub 500 zł do Allegro z darmową kartą kredytową w Citibanku

Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
« Mar   Maj »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Bon 300 zł lub 500 zł do Allegro z darmową kartą kredytową w Citibanku

Bon 300 zł lub 500 zł do Allegro z darmową kartą kredytową w CitibankuKolejna promocja w Citibanku, tym razem można otrzymać bon 300 zł lub 500 zł do Allegro. Warunki niezbędne do otrzymania bonu o niższej wartości są bardzo proste. Natomiast, aby zgarnąć bon o wartości 500 zł trzeba ponieść pewne koszty. Promocja trwa do 30 czerwca 2017 roku i mogą w niej wziąć udział osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku.

O kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadające dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy, renty, emerytury lub wynajmu mieszkania a także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (w tym wypadku minimalny wiek to 25 lat). Minimalny akceptowany próg dochodów to 1 200 zł miesięcznie netto.

Aby wziąć udział w promocji należy:

 • Złożyć wniosek o kartę kredytową (najlepiej Simplicity – jest ona bezwarunkowo bezpłatna) poprzez dedykowany formularz kontaktowy na stronie banku.
 • Zawrzeć umowę o wnioskowaną kartę, otrzymać ją i aktywować.

Po wysłaniu formularza zadzwoni do nas pracownik Citibanku w celu uzupełnienia danych. Bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle umowę do podpisu kurierem. Do umowy będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

Aby otrzymać bon 300 zł do Allegro należy:

 • Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę, zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub mobilnej.
 • Również do końca drugiego miesiąca następującego  po miesiącu, w którym została zawarta umowa dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 500 zł.

Bon 300 zł lub 500 zł do Allegro z darmową kartą kredytową w Citibanku

Aby otrzymać bon 500 zł do Allegro należy:

 • Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę, zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub mobilnej.
 • Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę dokonać jednej z trzech operacji:
  • zlecić przelew z rachunku karty w kwocie nie niższej niż 500 zł, rozkładany na raty w planie spłat ratalnych Komfort lub,
  • zawrzeć porozumienie w zakresie dodatkowego limitu na karcie poprzez jednorazowy przelew na kwotę min. 1000 zł rozkładany na raty w planie spłat ratalnych Komfort lub
  • dokonać transakcji bezgotówkowej kartą na kwotę min. 500 zł i złożyć dyspozycję rozłożenia jej na raty w planie spłat ratalnych Komfort.

Bon 300 zł lub 500 zł do Allegro z darmową kartą kredytową w CitibankuWybierając opcję z nagrodą 500 zł, musimy się niestety liczyć z kosztami. Mimo wybrania darmowej karty Simplicity. A więc faktycznie zarobimy dużo mniej. Przelew z karty traktowany jest jako operacja gotówkowa, czyli oprocentowanie będzie naliczane od razu. Dodatkowo plan spłat ratalnych Komfort wiąże się z opłatami:

 • Prowizja za rozłożenie transakcji na raty  – ustalana indywidualnie (nie więcej niż 20% od kwoty transakcji),
 • Opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” dla Dodatkowego Limitu kredytu – 30 zł miesięcznie,
 • Opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” dla Limitu kredytu – 20 zł miesięcznie.

Nagroda – bon w formie elektronicznej w wysokości 300 zł lub 500 zł, zostanie przesłana poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę. Jeden uczestnik może otrzymać tylko jeden bon. W zależności jakie warunki spełnił. Bon ważny jest do 31 grudnia 2017 r.


Jak widać ta promocja w porównaniu do innych w Citibanku wcale nie jest taka atrakcyjna. Dlatego warto zapoznać się z innymi, które właśnie trwają:


Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka
inteligo

Archiwum