Strona startowa » Konta osobiste » 100 zł do Rossmanna lub 4 bilety do Helios za konto w mBanku

Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
« Mar   Maj »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

100 zł do Rossmanna lub 4 bilety do Helios za konto w mBanku

100 zł do Rossmanna lub 4 bilety do Helios za konto w mBankuWystartowała kolejna związana promocja związana z założeniem konta w mBanku, dzięki której można otrzymać bon 100 zł do Rossmanna lub 4 bilety do Helios. Dodatkowo można skorzystać z wciąż trwającego programu „Zyskuj z eKontem” i otrzymać 300 zł premii w postaci 2% zwrotu za wydatki kartą i BLIKiem. Promocja trwa do 31 maja 2017 roku i jest ograniczona do pierwszych 1 000 osób, które spełnią warunki akcji. Mogą z niej skorzystać nowi klienci banku, czyli osoby, które od 1 stycznia 2016 roku nie były posiadaczami konta osobistego prowadzonego w złotych w mBanku.

Aby wziąć udział w promocji należy do 31 maja 2017 roku:

  • założyć swój profil w aplikacji promocyjnej, podając swój adres e-mail, imię i nazwisko oraz zaakceptować regulamin promocji,
  • za pomocą wygenerowanego linku złożyć wniosek o otwarcie konta wraz z kartą,
  • wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie określonym na stronie.

Następnie należy zawrzeć z mBankiem umowę o konto  za pośrednictwem kuriera, w placówce banku lub w mKiosku (można to zrobić jeszcze w ten sam dzień po złożeniu wniosku).

>>> Strona promocji „Same korzyści” w mBanku <<<100 zł do Rossmanna lub 4 bilety do Helios za konto w mBanku

Najpóźniej w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta należy wykonać co najmniej pięć transakcji na dowolną kwotę (może to być: płatność kartą, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe). Wypłaty z bankomatu i przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku nie będą brane pod uwagę. Do 15 czerwca będzie się trzeba zalogować na stronie promocji i wybrać nagrodę (bon do Rossmanna lub bilety do kina Helios).100 zł do Rossmanna lub 4 bilety do Helios za konto w mBanku

Nagrody

W ramach promocji do wyboru jest bon do sklepów Rossmann o wartości 100 zł lub dwa podwójne zaproszenia do kina Helios na dowolny seans 2D lub 3D. O przyznaniu nagród mBank poinformuje nas za pomocą wiadomości e-mail do 20 lipca 2017 roku. W przypadku biletów do kina mBank wyśle je w formie elektronicznej na adres podany podczas rejestracji w akcji. W przypadku wyboru bonu do Rossmanna trzeba będzie do 20 lipca 2017 roku zalogować się na stronie promocji i podać adres do wysyłki. Sama wysyłka wybranych nagród nastąpi najpóźniej do do 4 sierpnia 2017 roku.

Premia 300 zł w formie 2% cashbacku

Dodatkowo spełniając te same warunki możemy skorzystać z promocji „Zyskuj z eKontem” i otrzymać premię w formie  zwrotu 2% za płatności kartą i usługą BLIK. Maksymalnie w ciągu miesiąca można otrzymać 50 zł, przez okres 6 kolejnych miesięcy, licząc od pierwszego pełnego miesiąca, licząc od daty zawarcia umowy o konto.

Aby otrzymać zwrot należy:

  • dokonać transakcji kartą lub BLIKiem w danym miesiącu na łączną kwotę minimum 250 zł,
  • zapewnić jednorazowy wpływ na konto co najmniej 1000 zł, przy czym wpływ ten nie może pochodzić z konta należącego do uczestnika promocji,
  • zalogować się przynajmniej raz w miesiącu do aplikacji mobilnej.

mBank wypłaci premię (maksymalnie 50 zł w miesiącu) raz w miesiącu, następującym  po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki. Warunki do otrzymania premii w pełnej wysokości są dosyć wyśrubowane, bo trzeba wykonać obrót kartą lub BLIK-iem w wysokości aż 2500 zł w miesiącu. Więcej o promocji tutaj.

Zyskuj z eKontem IV edycja - do 350 zł premii za konto w mBanku


Regulamin akcji „Same korzyści – Bilety na Bank”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

alior bank
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum