Strona startowa » Banki » ING Bank Śląski » Zyskaj 100 zł za pensję w ING Bank Śląski

Zyskaj 100 zł za pensję w ING Bank Śląski

Zyskaj 100 zł za pensje w ING Bank ŚląskiING Bank Śląski uruchomił promocję „Zyskaj 100 zł za pensje” skierowaną do wybranych klientów (do których bank roześle zaproszenia), dzięki której można otrzymać 100 zł premii za wpływy na konto w wysokości 1000 zł. Promocja trwa do 27 września 2017 roku i aby z niej skorzystać należy być posiadaczem Konta z Lwem lub Konta z Lwem Komfort w ING Bank Śląski oraz otrzymać od banku specjalne zaproszenie do promocji.

Aby skorzystać z promocji „Zyskaj 100 zł za pensje” należy:

  • być posiadaczem Konta z Lwem lub Konta z Lwem Komfort w ING Bank Śląski,
  • otrzymać zaproszenie do promocji od banku (może to się odbyć w dowolny sposób, np. listownie, poprzez aplikację mobilną, podczas logowania do bankowości internetowej itd.),
  • nie mieć wyrażonego sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych,
  • do 31 sierpnia 2017 roku zapewnić wpływ na posiadane konto w wysokości minimum 1000 zł w czterech dowolnych miesiącach kalendarzowych, w każdym z tych miesięcy oddzielnie (nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach banku lub wpłatomatach banku),
  • do 31 sierpnia 2017 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy do promocji i zaakceptować jej regulamin,
  • do 27 września 2017 roku (czyli do dnia wypłaty premii) utrzymać aktywne konto.

Zyskaj 100 zł za pensje w ING Bank Śląski

Wypłata premii 100 zł nastąpi do 27 września 2017 roku i do tego czasu należy utrzymać aktywne konto. Jeśli chodzi o wpływy na konto, to nazwa promocji mówi o pensjach ale regulamin wymaga tylko wpływów. Najlepiej zrobić przelew z obcego konta w innym banku (np. konta żony, brat, siostry). Aby spełnić warunki promocji należy zapewnić pierwszy wpływ na konto już w maju 2017 roku.

120 zł za Konto Direct w ING Bank Śląski

Dodatkowo należy pamiętać, o wciąż trwającej promocji, dzięki której można otrzymać 120 zł premii za otworzenie konta w ING Bank Śląski. Wystarczy wykonać obrót kartą 1000 zł oraz 3 transakcje BLIK na dowolną kwotę. Więcej o tej promocji tutaj.


Regulamin promocji „Zyskaj 100 zł za pensje”

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mbank

Archiwum