Strona startowa » Karty kredytowe » 200 zł na Dzień Dobry w BZ WBK za konto osobiste i kartę kredytową

Marzec 2017
P W Ś C P S N
« Lut   Kwi »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

200 zł na Dzień Dobry w BZ WBK za konto osobiste i kartę kredytową

200 zł na Dzień dobry w BZ WBK za konto osobiste i kartę kredytowąW BZ WBK ponownie pojawiła się promocja, w której za założenie konta i karty kredytowej otrzymać można premię. Poprzednio był to bon 50 zł Sodexo i 150 zł w gotówce. Tym razem jest lepiej, gdyż premię dostaje się tylko w gotówce. Łącznie otrzymać można 200 zł.

Promocja trwa do 31 lipca 2017 roku i mogą w niej wziąć udział osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed momentem przystąpienia do promocji nie posiadały konta osobistego prowadzonego w złotych w BZ WBK oraz w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzję o wydaniu karty kredytowej nie dokonali zamknięcia poprzedniej karty kredytowej.

Aby skorzystać z promocji „200 zł na Dzień Dobry” należy:

 • do 31 lipca 2017 roku złożyć wniosek o konto osobiste prowadzone w złotych i podpisać umowę,
 • najpóźniej w kolejnym miesiącu, następującym po miesiącu w którym umowa została zawarta złożyć wniosek o dowolną kartę kredytową i zawrzeć umowę (wniosek można złożyć w dowolnym oddziale banku, telefonicznie lub za pomocą BZWBK24 Internet),
 • w miesiącu w którym została wydana karta i w 3 kolejnych dokonać łącznie minimum 5 transakcji bezgotówkowych nowo wydaną kartą kredytową,
 • do końca czwartego miesiąca od otrzymania karty dokonać co najmniej jednej płatności mobilną kartą kredytową,
 • nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych (przynajmniej do dnia wypłaty premii).

>>> Złóż wniosek o konto z premią w BZ WBK <<<200 zł na Dzień dobry w BZ WBK za konto osobiste i kartę kredytową

Jeśli spełnimy tylko warunek założenia konta, wyrobienia karty kredytowej i wykonania 5 transakcji kartą kredytową to dostaniemy 150 zł premii. Jeśli dodatkowo wykonamy co najmniej jedną transakcję mobilną kartą kredytową, wtedy bank wypłaci nam jeszcze 50 zł, co łącznie da 200 zł premii. Nagroda zostanie wypłacona na rachunek osobisty najpóźniej do końca 4-go miesiąca kalendarzowego licząc od miesiąca następującego po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty kredytowej.

Mobilna karta kredytowa

Jest ona wydawana w formie aplikacji instalowanej na urządzeniu mobilnym. Dzięki mobilnej karcie (MasterCard Mobile kredytowa lub Visa – Mobile kredytowa) można dokonywać transakcji zbliżeniowych wszędzie, gdzie są akceptowane płatności zbliżeniowe MasterCard PayPass lub Visa PayWave do wysokości dostępnych środków na rachunku karty kredytowej. Więcej o mobilnej karcie kredytowej na stronie banku tutaj.

Aby korzystać z płatności mobilną kartą kredytową należy:

 • posiadać dowolny rachunek osobisty prowadzony w BZ WBK w złotych,
 • posiadać telefon komórkowy z NFC oraz systemem Android w wersji minimum 4.4,
 • zainstalować na swoim telefonie aplikację BZWBK24 mobile.

Konto Godne Polecenia i karta Visa Sol

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta.
 • 0 zł za przelewy złotówkowe zlecone w bankowości internetowej lub mobilnej.
 • 0 zł za posiadanie karty Visa Sol, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykona się co najmniej 5 płatności, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł.

W ramach promocji nie ma obowiązku składania wniosku o kartę debetową do Konta Godnego Polecenia, za którą pobierana jest opłata. W związku z czym nie będzie trzeba wykonywać żadnego obrotu aby uniknąć opłat a konto będzie bezwarunkowo darmowe.

Jeśli chodzi o kartę kredytową to najlepiej wybrać jedną ze standardowych kart. Są one przez pierwszy rok darmowe. Wystarczy dokonać w ciągu 3 pierwszych miesięcy od jej otrzymania minimum 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. A po otrzymaniu premii można z niej zrezygnować. I w ten sposób nie zostanę poniesione żadne opłaty z nią związane.


Regulamin promocji  „200 PLN na Dzień dobry”
Tabela Opłat i Prowizji w BZ WBK

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum