Strona startowa » Banki » Citibank » Voucher do perfumerii Douglas o wartości 400 zł za kartę kredytową Citibanku

Luty 2017
P W Ś C P S N
« Sty   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Voucher do perfumerii Douglas o wartości 400 zł za kartę kredytową Citibanku

citibank Voucher do perfumerii Douglas

W Citibanku pojawiła się kolejny raz promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas”, dzięki której za wyrobienie darmowej karty Simplicity otrzymać można bon o wartości 400 zł do wykorzystania w perfumerii Douglas. Promocja potrwa do 30 czerwca 2017 r. i mogą w niej wziąć udział osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej karty kredytowej Citibank (tym razem o roku skrócił się okres karencji dla byłych klientów Citibanku).

Jak zwykle o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadające dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy, renty, emerytury lub wynajmu mieszkania a także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (w tym wypadku minimalny wiek to 25 lat). Minimalny akceptowany próg dochodów to 1 200 zł miesięcznie netto.

Aby otrzymać voucher do perfumerii Douglas należy:

 • Złożyć wniosek o kartę kredytową World MasterCard lub Citi Simplicity, poprzez dedykowany formularz kontaktowy na stronie internetowej banku.
 • Zawrzeć umowę o wnioskowaną kartę, otrzymać ją i aktywować.
 • W ciągu miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę, zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 • Do końca drugiego miesiąca następującego  po miesiącu, w którym została zawarta umowa dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 1000 zł.

Po wysłaniu formularza skontaktuje się z nami pracownik Citibanku w celu uzupełnienia danych. Następnie bank po zanalizowaniu zdolności kredytowej i przyznaniu karty przyśle umowę do podpisu kurierem. Do umowy będzie trzeba dołączyć czytelny dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (wykaz akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie promocji).

<<< Formularz kontaktowy – voucher do perfumerii Douglas >>>

Voucher do perfumerii Douglas ctibank

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas

Nagrodą w promocji jest elektroniczny voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w perfumerii Douglas. Voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniono warunki promocji. Voucher ważny będzie do 31 grudnia 2017 r.


W porównaniu do poprzedniej edycji promocji, tym razem należy dodatkowo wykonać obrót kartą na kwotę 1 000 zł. Jest to dosyć istotna różnica, poprzednio nie trzeba było robić nic, oprócz logowania się do systemu bankowości elektronicznej (co trzeba zrobić także teraz).

W ramach promocji można założyć kartę kredytową World MasterCard lub Simplicity, jednak najlepszym wyborem będzie darmowa karta Simplicity, której obsługa nie kosztuje nic, nawet jeśli jej nie używamy.

Karta kredytowa Simplicity to:

 • brak opłaty rocznej za kartę,
 • brak opłat za przypomnienia o braku spłaty karty oraz opłaty za powiadomienia SMS,
 • brak opłaty za karty dodatkowe,
 • darmowa naklejka zbliżeniowa PayPass,
 • rabaty w wybranych sklepach,
 • darmowy kredyt do 58 dni,
 • oprocentowanie na poziomie 10% (po przekroczeniu terminu bez-odsetkowego).

Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Santander
bnp skorzystaj

Archiwum