Strona startowa » Konta osobiste » BIZnest Konto – 300 zł na karcie podarunkowej Orlen

Luty 2017
P W Ś C P S N
« Sty   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

BIZnest Konto – 300 zł na karcie podarunkowej Orlen

BIZnest Konto – 300 zł na karcie podarunkowej Orlen

W Nest Banku wystartowała promocja dla osób prowadzących działalność gospodarczą „BIZnest Konto – paliwo dla Twojego biznesu”. Dzięki niej można otrzymać 300 zł na karcie podarunkowej Orlen. Dodatkowo konto, które należy założyć jest bezwarunkowo bezpłatne. Promocja trwa do 30 kwietnia 2017 r. lub do wyczerpania puli 500 sztuk kart upominkowych Orlen (o czym organizator poinformuje na stronie promocji).

Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiadają i nie posiadały rachunku w Nest Banku (zarówno FM Banku, Banku Smart oraz BIZ Banku) oraz nie są w trakcie wnioskowania o takie konto. Weryfikacja odbywa się po numerze NIP. Natomiast posiadacze zwykłego konta osobistego w Nest Banku też mogą wziąć udział w promocji.

Pierwszy bon 150 zł otrzyma się za:

 • złożenie wniosku o konto za pomocą specjalnej strony promocji i zawarcie umowy,
 • zalogowanie się do bankowości internetowej najpóźniej w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy o prowadzenie konta,
 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oraz na kontaktowanie się telefonicznie lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w celach marketingowych,
 • dokonanie za pomocą nowo założonego konta terminowej płatności zaliczki podatku dochodowego do Urzędu Skarbowego,
 • zapewnienie wpływu na rachunek w łącznej wysokości co najmniej 1 000 zł najpóźniej w następnym miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta.

W ciągu 14 dni roboczych po upływie miesiąca w którym spełniło się powyższe warunki Nest Bank wyśle kartę podarunkową Orlen o wartości 150 zł na adres korespondencyjny. Będzie ona ważna 2 lata licząc od daty wskazanej w liście przewodnim, do którego będzie dołączona karta. Kartę upominkową będzie można wykorzystać na dowolne zakupy z pełnej oferty produktów i usług na stacjach paliw ORLEN i BLISKA.

BIZnest Konto – 300 zł na karcie podarunkowej Orlen

Dodatkowe 3×50 zł za aktywne korzystanie z BIZnest Konta

Dodatkowo przez trzy kolejne miesiące po spełnieniu podstawach warunków, wystarczy ponownie zapewnić wpływy na konto na kwotę co najmniej 1 000 zł oraz dokonać płatności zaliczki podatku dochodowego z konta. Otrzyma się wtedy dodatkową premię na otrzymanej już karcie podarunkowej. Jeśli spełni się te warunki (oraz nie odwoła zgód marketingowych) to karta zostanie doładowana dodatkową premią 50 zł za każdy miesiąc, w którym spełni się dodatkowe warunki promocji. Analogicznie, jak w przypadku głównej premii, dodatkowa kwota zostanie przydzielona do otrzymanej karty w ciągu 14 dni roboczych po upływie miesiąca w którym spełniło się dodatkowe warunki. Do zgarnięcia jest więc dodatkowe 150 zł.

Łącznie w promocji można otrzymać 300 zł premii na karcie podarunkowej, z której bardzo łatwo skorzystać. W końcu zatankowanie paliwa to jeden z najłatwiejszych i najszybszych sposobów na wydanie pieniędzy. Należy też pamiętać, że przyznana premia stanowi przychód z działalności gospodarczej prowadzonej przez uczestnika promocji i należy się z niej rozliczyć.

BIZnest Konto w Nest Banku to:

 • 0 zł za założenie i prowadzenie konta,
 • 0 zł za wydanie i używanie pierwszej karty,
 • 0 zł za wypłaty gotówki z dowolnego bankomatu w Polsce,
 • 0 zł za internetowe przelewy krajowe,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronet,
 • 0 zł za internetowe przelewy SEPA.

BIZnest Konto w Nest Banku jest bezpłatne bez żadnych warunków. Nawet karta do konta jest darmowa nie trzeba wykonywać żadnego obrotu, by być zwolnionym z ewentualnej opłaty. BIZnest Konto – 300 zł na karcie podarunkowej Orlen


Regulamin promocji „BIZnest Konto – paliwo dla Twojego biznesu”
Tabela Opłat i Prowizji dla Klientów biznesowych

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Santander
bnp skorzystaj

Archiwum