Strona startowa » Okazje » Nieaktualne » Kupony Allegro – Wymieniaj monety na mobilne kupony

Styczeń 2017
P W Ś C P S N
« Gru   Lut »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Kupony Allegro – Wymieniaj monety na mobilne kupony

Rabaty Allegro - Wymieniaj monety na mobilne kuponyPortal Allegro uruchomił akcję „Wymieniaj monety na mobilne kupony”, dzięki której za zakupy w aplikacji mobilnej Allegro otrzymuje się monety, które można później wymienić na kupon o wartości 20 zł. Premiowane są zakupy przedmiotów o wartości minimum 60 zł w ofercie ze Standardem Allegro. Za każdorazowy zakup takiego przedmiotu w aplikacji mobilnej Allegro otrzyma się 6 monet. Po uzbieraniu 20 monet można je zamienić na kupon o wartości 20 zł, który można będzie wykorzystać na zakupy za minimum 50 zł.

Aby otrzymać monety za zakup należy:

 • zakupić przynajmniej jeden przedmiot za minimum 60 zł (nie licząc kosztów dostawy) z oferty ze Standardem Allegro,
 • zakupu dokonać za pomocą aplikacji mobilnej Allegro,
 • zapłacić za zakup z góry poprzez PayU.

Za każdy taki zakup otrzyma się 6 monet. Monety powinny pojawić się w ciągu 60 minut od zakupu i zapłacenia i będą ważne przez pół roku od momentu ich otrzymania. Nie otrzyma się ich za zakup kilku tańszych produktów, nawet jak ich łączna wartość przekroczy sumę 60 zł oraz za licytacje. Za zakup dużo droższego produktu otrzyma się tylko 6 monet.

Jeśli w ramach jednej aukcji zakupimy klika przedmiotów, każdy za minimum 60 zł to za każdy z nich otrzymamy monety (liczy się ilość produktów po 60 zł a nie wartość pojedynczego zakupu). Monety będą ważne przez pół roku od momentu ich otrzymania.Rabaty Allegro - Wymieniaj monety na mobilne kupony

Zamieniaj monety na kupony

Każde 20 monet można zamienić na kupon o wartości 20 zł. Taki bon zniżkowy jest ważny przez 14 dni i można go wykorzystać na zakupy w aplikacji mobilnej Allegro za minimum 50 zł (nie licząc kosztów wysyłki) płacąc za zakupy z góry przez PayU. Za odebranie takiego kuponu do salda na koncie Allegro będzie doliczana opłata 20 gr.

Premiowane są tylko oferty z symbolem Standard Allegro i tylko oferty „Kup Teraz”. W ten sposób portal chce wspierać sprzedających oferujących klientom najwyższą jakość obsługi klienta (będących oczywiście największymi płatnikami prowizji za sprzedaż).

Z oferty „Wymieniaj monety na mobilne kupony” wyłączone są aukcje z kategorii:

 • Elektronika > Konsole i automaty > Microsoft Xbox 360 > Zdrapki,
 • Elektronika > Komputery > Internet,
 • Elektronika-> RTV AGD -> Karty Allegro,
 • Elektronika > Telefony i Akcesoria > Pre-paid,
 • Kultura i rozrywka > Gry > Komputerowe PC,
 • Kultura i rozrywka > Gry > Gry online (MMO),
 • Komputery › Oprogramowanie › Internet,
 • Kultura i rozrywka > Gry > Gry na konsole > Doładowania.

Jak widać z oferty wyłączone są produkty mające raczej wartość bardziej realną niż fizyczną. Co ciekawe, gry komputerowe nie są brane pod uwagę, ale gry na konsole już tak. Allegro wprowadziło również ograniczenie co do maksymalnej liczby monet uzyskanej w danym okresie, maksymalnie można otrzymać 60 monet w ciągu doby, 120 w ciągu miesiąca i 400 w trakcie trwania całej akcji.

Wygląda na to, że tym razem Allegro nastawia się na dosyć długie trwanie promocji „Wymieniaj monety na mobilne kupony” (nie podaje nawet czasu trwania akcji). Akcja trwa do 30  kwietnia 2017 roku, więc jeśli planujemy zakupy na portalu Allegro, warto zrobić to za pomocą aplikacji mobilnej. Po kilku zakupach zniżka sama wpadnie nam do portfela a koszt 20 gr za wymianę monet jest znikomy. Co ważne, za zakup z wykorzystaniem rabatu także dostaniemy monety.


Regulamin Programu Monetowego

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka
inteligo

Archiwum