Strona startowa » Banki » BGŻ BNP Paribas » Power Bank i 5000 pkt w mamBonus za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

Grudzień 2016
P W Ś C P S N
« Lis   Sty »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Power Bank i 5000 pkt w mamBonus za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

mamBonus bgż bnp paribas karta kredytowa

Kolejny bank zachęca do założenia karty kredytowej. Niestety porównując do promocji jakie trwają w Citibanku, ta w BGŻ BNP Paribas jest bardzo skromna. W zamian za założenie karty kredytowej MasterCard i dokonanie nią transakcji otrzyma się Power Bank, 5000 punktów w programie mamBonus oraz zwolnienie z jednej rocznej opłaty za kartę. Promocja trwa 26 lutego 2017 r.

Umowę o kartę kredytową można zawrzeć tylko w oddziałach lub w punktach banku*. I w zależności czy będzie to oddział czy punkt, warunki promocji nieco się różnią.

Aby wziąć udział w promocji należy:

  • do 26 lutego 2016 r. zawrzeć umowę o kartę kredytową,
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych,
  • terminowo spłacać zadłużenie na karcie.

Umowa zawarta w punkcie banku:

  • Zwolnienie z opłaty za kartę będzie przysługiwało już za samo założenie karty kredytowej.
  • Aby otrzymać Power Bank należy wykonać w ciągu 2 miesięcy, liczonych od daty zawarcia umowy, transakcji kartą (w dowolnych punktach handlowo – usługowych) na kwotę min. 500 zł.

Power Bank zostanie wysłany do do 31.05.2017 r. i do tego czasu należy mieć aktywna kartę kredytową.

Umowa zawarta w oddziale banku:

  • Warunkiem otrzymania Power Banku i zwolnienia z rocznej opłaty za kartę jest wykonanie transakcji kartą, w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych, na łączną kwotę min. 500 zł w przypadku karty kredytowej MasterCard Standard lub na kwotę min. 1000 zł dla karty MasterCard Gold.

Do powyższych transakcji zaliczają się transakcje w dowolnych punktach handlowo – usługowych, przelewy z rachunku karty oraz wypłaty gotówki z bankomatu. Należy jednak pamiętać, że bank pobiera opłatę za takie przelewy w wys. 4,9% min.10 zł a za wypłaty z bankomatu w oddziale 3,5 zł, a poza oddziałem również 4,9% min.10 zł.

Jeśli nie spełni się warunku obrotu kartą to w trzecim okresie rozliczeniowym bank naliczy sobie roczną opłatę za kartę.

I tutaj również Power Bank zostanie wysłany do do 31.05.2017 r. i do tego czasu należy mieć aktywna kartę kredytową.

5000 punktów w programie mamBonus

mamBonus jest to program lojalnościowy BGŻ BNP Paribas, dzięki któremu można zbierać punkty a także korzystać ze zniżek u partnerów akcji.  Aby otrzymać 5000 punktów za założenie karty kredytowej, należy do końca 2 miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę dokonać 4 transakcje kartą na min. 50 zł każda. Oczywiście transakcje te można połączyć z transakcjami do uzyskania power banku, tylko ważne aby zmieścić się w odpowiednich terminach.

Dodatkowo za rejestrację w programie mamBonus otrzyma się 200 punktów na start. Natomiast standardowo otrzymuje się 2 punkty za każdą wydaną złotówkę.

Aby punkty wymienić na nagrody, to trzeba ich trochę nazbierać. Nagrody z najmniejszą ilością potrzebnych punktów to:

  • 6000 pkt – Voucher 20zł na przejazd iTaxi
  • 6500 pkt – bilet do kina CinemaCity, Multikino lub Helios
  • 9430 pkt – czepek silikonowy
  • 9670 pkt – kubek termiczny, poduszka lub piłka do koszykówki

mamBonus bgż bnp paribas karta kredytowa

W ramach promocji można założyć kartę kredytową MasterCard Standard za którą pobierana jest roczna opłata w wysokości 72 zł oraz MasterCard Gold z roczną opłatą 150 zł. Ale po spełnieniu warunków promocji opłaty te nie będą pobierane w pierwszym roku ich użytkowania.


Zapraszam również do zapoznania się z innymi promocjami kart kredytowych, dzięki którym można otrzymać m.in. smartfon, vouchery, premię 300 zł. Wszystkie aktywne promocje zostały opisane TUTAJ.


Oddziały banku„Placówka Banku, w której Bank wykonuje swoją działalność. Szczegółowe dane teleadresowe oddziałów Banku podawane są na stronie internetowej Banku: http://www.bgzbnpparibas.pl/kontakt/znajdz-oddzial.asp z wyłączeniem punktów Banku znajdujących się w części Punkty Kredytowe Banku BGŻ BNP Paribas w galeriach handlowych (dawne Placówki Sygma Bank Polska S.A.; kredyty konsumpcyjne, brak obsługi kasowej), które to punkty nie biorą udziału w niniejszej Sprzedaży Premiowej.”

Punkty banku: „Punkt obsługi klienta Banku, znajdujący się w galeriach handlowych, z wyłączeniem punktów znajdujących się w sklepach OBI, PRAKTIKER oraz BRICOMARCHE. Aktualna lista punktów: http://www.bgzbnpparibas.pl/kontakt/znajdz-oddzial.asp, w części Punkty Kredytowe Banku BGŻ BNP Paribas w galeriach handlowych (dawne Placówki Sygma Bank Polska S.A.; kredyty konsumpcyjne, brak obsługi kasowej)”


Regulamin Sprzedaży Premiowej w punktach banku „Weź kartę-odbierz nagrodę”
Regulamin Sprzedaży Premiowej w oddziałach banku „Weź kartę-odbierz nagrody”
Tabela opłat i prowizji dla kart kredytowych

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum