Strona startowa » Okazje » Nieaktualne » Konkurs w Raiffeisen Polbank: Pokaż jak korzystasz z życia – z nagrodą gwarantowaną

Grudzień 2016
P W Ś C P S N
« Lis   Sty »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Konkurs w Raiffeisen Polbank: Pokaż jak korzystasz z życia – z nagrodą gwarantowaną

Konkurs w Raiffeisen Polbank

W Raiffeisen Polbank trwa konkurs „Pokaż jak korzystasz z życia”. Może w nim wziąć udział każdy, nie tylko klienci banku. Do wygrania są vouchery o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie KatalogMarzen.pl a dodatkowo otrzymać można nagrodę gwarantowaną bon o wartości 25 zł. Tak więc warto wziąć w nim udział. 

Konkurs w Raiffeisen Polbank został podzielony na 4 etapy. Obecnie można wziąć udział w etapie trzecim: 5 – 11 grudzień 2016 r. Natomiast etap czwarty rozpocznie się od 12 grudnia i potrwa do 18 grudnia 2016 r. W każdym z etapów można wziąć udział tylko raz, czyli dokonać jedno zgłoszenie w danym etapie. 

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie mieszkające na terenie Polski, które dokonały zgłoszenia konkursowego i zaakceptowały regulamin konkursu.

Zadanie konkursowe – Pokaż jak korzystasz z życia

Zgłoszenie w konkursie polega na osobistym wykonaniu oraz przesłaniu za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zdjęcia obrazującego jak korzysta się z życia. Zdjęcie to musi być w formacie PNG, JPG lub JPEG i maksymalnie może mieć 3 MB.

Podczas zgłoszenia swojego zdjęcia należy podać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. A następnie kliknąć w link przesłany na adres e-mail podany podczas rejestracji, w celu potwierdzenia udziału w konkursie.

W ciągu 24 godzin po przesłaniu zdjęcia, organizator dokona weryfikacji pod kątem zgodności z tematyką konkursu i czy nie zawiera ono treści zakazanych (politycznych, religijnych, wulgarnych itp.). Po pozytywnej weryfikacji zdjęcie zostanie umieszczone w galerii na stronie konkursowej i każdy będzie mógł oddać na nie swój głos. Im więcej głosów tym większe szanse na wygraną.

raiffeisen-polbank- Konkurs w Raiffeisen

Nagrody w konkursie

W konkursie przewidziana jest nagroda gwarantowana – voucher 25 zł do wykorzystania w serwisie KatalogMarzen.pl. Otrzyma go każda osoba, której zdjęcie pojawi się w galerii na stronie konkursowej.

Dodatkowo w każdym z etapów wygra 5 osób, które otrzymają voucher 200 zł również do wykorzystania na stronie KatalogMarzen.pl.

Komisja Konkursowa wyłoni 5 najlepszych zdjęć, wybierając spośród 20 zdjęć (10 zdjęć z największą liczbą głosów oraz 10 zdjęć, które komisja sama wybierze). Wyłonienie zwycięzców nastąpi w ciągu 7 dni od zakończenia danego etapu. Zdjęcia, które wygrają pojawią się na stronie konkursu w dziale „Laureaci”.

O przyznaniu nagrody organizator poinformuje zwycięzców mailowo w ciągu 5 dni od dnia ogłoszenia. Wraz z powyższą informacją przesłana zostanie także nagroda w wersji elektronicznej.


Regulamin konkursu „Pokaż, jak korzystasz z życia”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum