Strona startowa » Konta osobiste » Nest Bank – bon 100 zł do Rossmanna za założenie darmowego konta

Nest Bank – bon 100 zł do Rossmanna za założenie darmowego konta

Nest Bank - bon 100 zł do Rossmanna za założenie darmowego konta

Aktualizacja –  27.11.2016 r. W związku z wyczerpaniem puli nagród promocja została zakończona.

Właśnie wystartowała promocja w Nest Banku, dzięki której możemy otrzymać bon 100 zł do Rossmanna za założenie konta. Może się on przydać podczas kupowania prezentów na zbliżające się święta. Warunki promocji są bardzo proste, wystarczy tylko założyć konto i zalogować się do bankowości internetowej. Oprócz bezpłatnego konta i karty, bank również oferuje 3-miesięczną Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% oraz Nest Rodzinne Oszczędności z premią, czyli program systematycznego oszczędzania na 5, 10 lub 15 lat.

Promocja trwa od 25 listopada do 31 grudnia 2016 roku lub do wyczerpania puli 1000 sztuk bonów (o czym bank poinformuje na stronie promocji). Z oferty może skorzystać każdy, kto nie ma i nie miał wcześniej konta w Nest Banku (a wcześniej w banku SMART, FM Banku lub BIZ Banku), ani  nie jest w trakcie składania wniosku o takie konto.

Aby otrzymać bon 100 zł do Rossmanna należy:

 • złożyć wniosek o konto w Nest Banku za pomocą dedykowanej strony w okresie trwania promocji,
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez bank,
 • zawrzeć umowę o Nest Konto i nie rozwiązywać jej przynajmniej do dnia otrzymania nagrody,
 • zalogować się do bankowości internetowej Nest Banku na swoje konto nie później niż w ciągu 90 dni od momentu złożenia wniosku o konto.

Nest Bank - bon 100 zł do Rossmanna za założenie darmowego konta

W regulaminie nie ma nic o konieczności zawarcia dodatkowej umowy o kartę, więc można wnioskować o konto bez niej (chociaż ta i tak jest bezwarunkowo darmowa).

Każdy, kto spełni warunki promocji otrzyma bon 100 zł do Rossmanna w ciągu 14 dni roboczych od dnia spełnienia warunków akcji, na adres korespondencyjny podany podczas składania wniosku o konto. Voucher będzie ważny do 20 listopada 2017 roku i będzie go można wykorzystać tylko raz podczas zakupów w dowolnym sklepie Rossmann.

Nest Konto:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za wydanie i używanie karty (nie jest wymagany żaden obrót kartą),
 • 0 zł za przelewy krajowe,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo bezpłatne, bezpłatna jest także obsługa karty płatniczej. Nie ma tu konieczności wykonania odpowiedniego obrotu kartą lub określonej ilości transakcji bezgotówkowych. Ciężko znaleźć drugą taką ofertę, gdzie prowadzenie konta i obsługa karty jest bezpłatne bez konieczności jakiejkolwiek aktywności posiadacza rachunku.

Nest Lokata Witaj

W ciągu 30 dni od daty założenia konta możemy skorzystać ze specjalnej oferty i założyć 3-miesięczną lokatę na promocyjnych warunkach:

 • oprocentowanie 4% w skali roku,
 • okres lokaty to 3 miesiące,
 • kwota lokaty od 1 000 do 10 000 zł.

Nest Bank - bon 100 zł do Rossmanna za założenie darmowego konta

Nest Rodzinne Oszczędności z premią

Nest Rodzinne Oszczędności – program systematycznego oszczędzania na 5, 10 lub 15 lat. Oprocentowanie rachunku zależne jest od stawki WIBOR 3M pomniejszonej o 0,5 p.p. Obecnie daje to oprocentowanie na poziomie 1,22% w skali roku. Dodatkowo otrzymać można premię za regularne oszczędzanie. Jej wysokość zależy od czasu oszczędzania i od tego czy zgłosimy posiadanie dzieci. Minimalna premia wynosi 2% w drugim roku oszczędzania a maksymalna 30% w 15-stym roku. Przy ewentualnej rezygnacji z programu nie utraci się naliczonych odsetek i wypłaconych już premii.

Konto Nest Rodzinne Oszczędności z premią może założyć osoba, która:

 • posiada lub założy rachunek ROR w zł w banku,
 • zawrze z bankiem umowę o konto Nest Rodzinne Oszczędności,
 • złoży oświadczenie o przystąpieniu do promocji i zaakceptuje warunki regulaminu,
 • wyrazi zgodę na przetwarzanie danych marketingowych.

Minimalna kwota deklaracji to 50 zł miesięcznie. Natomiast maksymalna zależna jest od deklarowanego okresu oszczędzania:

 • 600 zł przy 5 latach,
 • 300 zł przy 10 latach,
 • 200 zł przy 15 latach.

W trakcie trwania okresu oszczędzania nie można zmieniać wysokości zadeklarowanej wpłaty. Wniosek o Konto Nest Rodzinne Oszczedności można złożyć za pośrednictwem bankowości internetowej. Jedna osoba może otworzyć do 5 takich rachunków i do każdego uzyskiwać premię.

Aby uzyskać premię w danym roku oszczędzania należy:

 • przez cały rok oszczędzania posiadać aktywne konto Nest Rodzinne Oszczędności,
 • mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych marketingowych,
 • co miesiąc (przynajmniej przez 11 miesięcy) wpłacać zadeklarowaną kwotę (1 miesiąc w roku można pominąć – nie wpływa to na premię),
 • utrzymać przez cały rok oszczędzania na koncie saldo nie niższe niż suma dokonanych wpłat – nadwyżkę można wypłacić.

Pierwszy miesiąc oszczędzania to miesiąc następny po założeniu rachunku. Premia będzie wypłacana do 20 dnia miesiąca, po każdym pełnym roku oszczędzania. I wpłynie ona w pełnej wysokości. Nie będzie pobrany żaden podatek, chyba że zmieni się prawo. Bardzo ważne jest to, aby w każdym roku spełniać warunki do otrzymania premii. W przeciwnym razie zostaje zatrzymany ciąg następujących po sobie lat a następny rok oszczędzania liczy się jako pierwszy.

Do programu można zgłosić swoje dzieci, dzięki czemu premia wzrośnie. Liczbę posiadanych dzieci należy udokumentować poprzez „przedstawienie Bankowi odpisu skróconego aktu urodzenia Dziecka lub ważnego dowodu osobistego Dziecka lub ważnego paszportu Dziecka lub ważnej legitymacji szkolnej Dziecka lub karty dużej rodziny bądź dokumentu potwierdzającego ustanowienie Uczestnika opiekunem prawnym Dziecka.”

Nest Bank - bon 100 zł do Rossmanna za założenie darmowego konta


Regulamin promocji „Nest Konto prezent na święta”
Regulamin promocji „Nest Lokata Witaj”
Regulamin promocji „Nest Rodzinne Oszczędności z Premią”
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka
inteligo

Archiwum