Strona startowa » Banki » Inteligo » Mam Inteligo, czyli 100 zł za konto i 50 zł za każde polecenie

Mam Inteligo, czyli 100 zł za konto i 50 zł za każde polecenie

Mam Inteligo 100 zł za konto

Pojawiła się kolejna edycja programu „Mam Inteligo” – już XII. Dzięki tej promocji można w łatwy sposób zyskać 100 zł za konto w Inteligo i 50 zł dodatkowo za każde polecenie. Wystarczy, że osoba polecona dokona transakcji kartą na min. 200 zł i zapłaci co najmniej raz BLIK-iem na kwotę min. 10 zł. Natomiast osoba polecająca musi tylko zarejestrować się w programie i przekazać kod polecający.

Program standardowo jest skierowany tylko do nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta w Inteligo w ciągu ostatnich 3 lat, czyli od 9 listopada 2013 roku i nie są w trakcie wnioskowania o konto. Z promocji mogą również skorzystać osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą lub będące wspólnikiem w spółce cywilnej.

Aby wziąć udział w programie „Mam Inteligo” konieczne jest złożenie wniosku o konto osobiste z podaniem kodu polecającego. Tak więc, trzeba poszukać wśród znajomych/rodziny osób, które takie konto posiadają albo napisać maila na promocjawbanku@gmail.com bądź komentarz z prośbą o przesłanie takiego kodu.

>>> Wniosek o otwarcie konta Inteligo <<<

Mam Inteligo

Konto w Inteligo otwiera się jedynie za pośrednictwem kuriera. Po założeniu już konta możemy sami zarejestrować się w programie „Mam Inteligo” i zarabiać na poleceniach. Podczas zakładania konta niezbędne jest także wyrażenie zgody na przekazywanie przez bank materiałów marketingowych.

XII Edycja Programu „Mam Inteligo” prowadzona jest w trzech etapach:

 • 1 etap 09.11.2016 r. – 09.12.2016 r.
 • 2 etap 10.12.2016 r. – 09.01.2017 r.
 • 3 etap 10.01.2017 r. – 09.02.2017 r.

Aby otrzymać 100 zł za konto w Inteligo należy w ciągu 30 dni od dnia otwarcia konta dokonać:

 • co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości minimum 200 zł przy użyciu karty (wyłączone są transakcje wykonywane przez internet),
 • co najmniej jednej transakcji przy użyciu aplikacji IKO (BLIK) o łącznej wartości minimum 10 zł (wyłączone są transakcje wykonywane przez internet i wypłaty z bankomatu).

W przypadku firmowych kont Inteligo należy dokonać w ciągu 40 dni od dnia otwarcia konta:

 • co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości minimum 200 zł przy użyciu karty, z wyłączeniem transakcji wykonywanych przez internet,
 • co najmniej jednego przelewu do ZUS zleconego w ramach nowego konta za pośrednictwem serwisu internetowego lub telefonicznego z wykorzystaniem formularza „Przelew do ZUS”.

Po spełnieniu warunków osoba polecana otrzyma premię w wysokości 100 zł, natomiast osoba polecająca – 50 zł. Obie premie wpłyną na konta w ciągu 94 dni kalendarzowych licząc od ostatniego dnia etapu, w którym braliśmy udział. Ale zwykle jest to dużo szybciej.

Mam inteligo 100 zł za konto w inteligo

Dodatkowo osoby polecające mogą liczyć na otrzymanie dodatkowej nagrody:

 • 1000 zł – dla osoby o największej liczbie skutecznych poleceń,
 • 600 zł – dla drugiej, co do wielkości, liczbie skutecznych poleceń,
 • 300 zł – dla trzeciej, co do wielkości, liczbie skutecznych poleceń.

W ciągu 60 dni od zakończenia tej edycji programu tj. od 9 lutego 2017 r., bank opublikuje na stronie maminteligo.pl wstępną listę osób uprawnionych do otrzymania nagrody. Natomiast ostateczna lista laureatów zostanie ogłoszona w terminie 44 dni od publikacji wstępnych wyników, po rozpatrzeniu wszystkich ewentualnych reklamacji. W ciągu następnych 10 dni kalendarzowych nastąpi przekazanie nagrody.


Konto Inteligo:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy krajowe oraz zlecenia stałe – realizowane samodzielnie przez internet,
 • 0 zł za obsługę karty – w przypadku dokonania transakcji na kwotę co najmniej 100 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego i BZ WBK.

Po otrzymaniu premii nie ma obowiązku utrzymywania konta dłużej. Można też zastrzec samą kartę, wtedy konto będzie całkowicie darmowe.


Regulamin ramowy Programu „Mam Inteligo”
Zasady XII Edycji programu „Mam Inteligo”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum