Strona startowa » Okazje » Nieaktualne » Kupony Allegro: 20 zł za płatność Blikiem na Allegro

Kupony Allegro: 20 zł za płatność Blikiem na Allegro

Kupony Allegro 20 zł za płatność Blikiem

Aktualizacja: Promocja została zakończona, ze względu na wyczerpany limit kuponów.

Jak już informowałem na blogu, od niedawna można już płacić Blikiem na Allegro. I w związku z tą nową opcją płatności pojawiła się promocja „Kupuj na Allegro płać BLIKiem”. Dzięki niej można otrzymać kupon 20 zł za płatność Blikiem na Allegro. Wystarczy tylko dokonać zakupu w portalu na kwotę co najmniej 30 zł i zapłacić za pomocą usługi BLIK.

Promocja trwa do 10 stycznia 2017 roku i ograniczona jest do pierwszych 100 000 osób, które spełnią warunki akcji.  Jeden użytkownik Allegro może otrzymać tylko jeden kupon.

Aby skorzystać z płatności Blik należy posiadać aplikację mobilną swojego banku, który umożliwia taką płatność.

BLIK banki

Aby otrzymać 20 zł za płatność Blikiem na Allegro należy:

  • być zarejestrowanym użytkownikiem Allegro,
  • do 10 stycznia dokonać zakupu na Allegro na kwotę co najmniej 30 zł (bez kosztów wysyłki) i zapłacić za pomocą usługi BLIK.
Zakupu można dokonać zarówno w aplikacji mobilnej jak i standardowo przez stronę internetową. Ważne tylko, aby zapłacić Blikiem.

Ważne jest też, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Zgody te muszą być zaznaczone przed dokonaniem zakupu uprawniającego do otrzymania kuponu Allegro (Moje konto – Ustawienia – Powiadomienia – Promocje w Allegro).

Kupon 20 zł będzie widoczny w ciągu 48 godzin i pojawi się w ustawieniach konta w serwisie Allegro, w aplikacji mobilnej a także w procesie zakupu towarów na Allegro. Przyznany kupon będzie ważny do 28 lutego 2017 roku i będzie go można wykorzystać tylko jednorazowo przy zakupach na kwotę minimum 50 zł (bez kosztów wysyłki) wybierając jako metodę płatności BLIK.
Kuponu nie będzie można wykorzystać przy zakupie Kart Podarunkowych Allegro.

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka
inteligo

Archiwum