Strona startowa » Promocje bankowe » Aktualne » TurboKARTA czyli karta kredytowa ze zwrotem 3% i 1% w Santander Consumer Banku

Październik 2016
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

TurboKARTA czyli karta kredytowa ze zwrotem 3% i 1% w Santander Consumer Banku

turbokarta

W Santander Consumer Banku trwa promocja związana z kartą kredytową Visa TurboKARTA. Jest to pierwsza promocja opisywana na blogu związana własnie z tym bankiem. Do tej pory Santander Consumer Bank pojawiał się jedynie w rankingach lokat. Tym razem, w ramach promocji „Zakupy do pełna”, bank premiuje zakupy dokonane kartą kredytową i zwraca w postaci moneybacku część wydanych pieniędzy.

Promocja trwa do odwołania i mogą z niej skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadające kartę kredytową TurboKARTA. Nie ma tu żadnej karencji ani innych ograniczeń. Co najwyżej nasza zdolność kredytowa, która ma wpływ na otrzymanie karty.

W ramach promocji otrzymać można:

  • Zwrot 3% od transakcji bezgotówkowych dokonanych na stacjach paliw.
  • Zwrot 1% od pozostałych transakcji bezgotówkowych.

>>> Wniosek o TurboKARTĘ ze zwrotem 1% i 3% <<<

Maksymalnie w jednym okresie rozliczeniowym można otrzymać łącznie 30 zł. W skali roku wychodzi 360 zł. Warunkiem otrzymania zwrotu jest dokonywanie terminowej spłaty minimalnej kwoty zadłużenia na karcie. I to tyle. Żadnych dodatkowych warunków.

Premia pomniejsza saldo zadłużenia (lub tworzy nadwyżkę) i jest dopisywana na wyciągu jako „Twoje Oszczędności”.

Aby uzyskać maksymalny zwrot należy wydać na stacjach paliw 1 000 zł miesięcznie. Natomiast dla pozostałych transakcji aż 3 000 zł. Sporo. Ale można łączyć zwroty, czyli jeśli zapłacimy za paliwo to już nie trzeba tyle wydawać na pozostałe transakcje.

turbokarta

Samo wydanie TurboKARTY jest bezpłatne. Ale jest niestety opłata miesięczna, która wynosi 4,90 zł lub 5,9 zł w przypadku wybory wyciągu w formie papierowej. Można jednak uniknąć tych opłat. Należy wydać miesięcznie co najmniej 1 000 zł.

W ramach karty dodawane jest bezpłatne ubezpieczenie Car Assistance zapewniające pomoc w razie wypadku, awarii czy kradzieży samochodu, a nawet braku paliwa, rozładowania akumulatora czy przebicia opony.


Regulamin promocji „Zakupy do pełna”
Tabela opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

alior bank
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum