Strona startowa » Lokaty » Comperia Bonus 7, czyli lokata i premia do 110 zł w Toyota Banku

Comperia Bonus 7, czyli lokata i premia do 110 zł w Toyota Banku

Comperia Bonus 7

Ruszyła kolejna edycja promocji Planu Depozytowego w Toyota Banku. Tym razem organizatorem akcji jest Comperia.pl. I w ramach promocji Comperia Bonus 7 otrzymać można premię 100 zł, w zamian za założenie konta i lokaty na 2,5% na 130 dni. Dodatkowo za przystąpienie do programu „Tankuj korzyści do pełna” dostanie się 10 zł. 

Promocja potrwa do 30 listopada 2016 r. i przeznaczona jest tylko dla nowych klientów, którzy nie posiadali Konta Jedynego w banku po 14 maja 2015 r.

Aby wziąć udział w promocji Comperia Bonus 7 należy:

 • Do 30 listopada 2016 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie promocji.
 • Kliknąć w otrzymamy na maila link aktywacyjny.
 • Po zalogowaniu się na stronie promocji, do 30 listopada 2016 r. z udostępnionego linku, złożyć wniosek o Konto Jedyne w Toyota Banku. Dodatkowo należy we wniosku wrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.
 • Do 31 grudnia 2016 r. założyć co najmniej jedną lokatę „Plan Depozytowy na 130 dni” (maksymalnie 10 lokat) na łączną kwotę minimum 10 000 zł.
 • Utrzymać założoną lokatę/lokaty przez co najmniej 70 dni licząc od dnia jej założenia.

Z jednego profilu założonego w ramach promocji Comperia Bonus 7 można złożyć tylko jeden wniosek o konto. Więc każda następna osoba z rodziny/znajomych, jeśli będzie chciała skorzystać z promocji, musi założyć swoje konto, na inny adres e-mail.

W ciągu 2 dni roboczych od złożenia wniosku pracownik banku skontaktuje się telefonicznie z uczestnikiem promocji, aby potwierdzić wysłanie wniosku i umówić na wizytę kuriera w celu podpisania umowy Konta Jedynego.

<<< Comperia Bonus 7 – formularz zgłoszeniowy >>>

Comperia Bonus 7 toyota bank

Premia dodatkowa 10 zł

Dodatkowo jeśli do 31 grudnia 2016 r. wypełni się formularz zgłoszeniowy w promocji „Tankuj korzyści do pełna” otrzyma się dodatkową premię 10 zł. W zgłoszeniu należy podać swoje dane osobowe, dane posiadanego samochodu, zaakceptować regulamin i wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą poczty elektronicznej i SMS.

Aby otrzymać dodatkową premię nie ma konieczności korzystania z programu, ważna jest tylko rejestracja.

W ramach promocji „Tankuj korzyści do pełna” można uzyskać do 10% zwrotu za paliwo, maksymalnie 600 zł w ciągu roku. Więcej we wpisie tutaj.

Wypłata premii głównej i dodatkowej

O przyznaniu premii głównej 100 zł i premii dodatkowej 10 zł bank poinformuje uczestników do 24 marca 2017 r. poprzez wysłanie e-maila. Premie zostaną wypłacone do 14 kwietnia 2017 r. i do tego czasu należy mieć aktywne konto.

Lokata Plan Depozytowy na 130 dni:

 • Minimalna kwota jednej lokaty to 3 000 zł, maksymalna 10 000 zł.
 • Maksymalnie można założyć 10 lokat, na maksymalną łączną kwotę 100 000 zł.
 • Okres lokaty to 130 dni.
 • Oprocentowanie 2,5%.
 • Kapitalizacja odsetek na koniec okresu lokaty.
 • W przypadku zerwania lokaty przed terminem bank nie wypłaca odsetek.

Prowadzenie Konta Jedynego kosztuje 2,49 zł miesięcznie. Opłata może być zwrócona na konto, jeśli dokona się transakcji bezgotówkowych kartą Super Red III lub Ruby Passion na kwotę minimum 400 zł miesięcznie. Sama karta jest bezpłatna. Jak również 3 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów. Każda kolejna wypłata to koszt 4,50 zł.


Regulamin promocji „Comperia Bonus 7”
Tabela opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mbank

Archiwum