Strona startowa » Banki » Bank Millennium » Bon 200 zł do Empiku za kartę kredytową w Banku Millennium

Październik 2016
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Bon 200 zł do Empiku za kartę kredytową w Banku Millennium

karta-impresja-Bon 200 zł do Empiku

Bony do wykorzystania w różnych sklepach, jako nagroda za udział w promocji, są ostatnio wśród banków bardzo popularne. Tym razem taki bon można otrzymać od Banku Millennium za założenie karty kredytowej MasterCard. Jego wysokość to 200 zł i można go wykorzystać w sklepie empik.com. Promocja potrwa do 31 grudnia 2016 r.


Aby wziąć udział w promocji należy posiadać konto w Banku Millennium. Jeśli takiego nie masz możesz je założyć w ramach aktualnie trwającej promocji (do 5 grudnia 2016 r.). Za założenie Konta 360º lub Konta 360º Student i aktywne jego używanie można zyskać nawet 360 zł przez 6 miesięcy. Więcej o promocji „Zyskaj 360 zł” we wpisie tutaj.

konto-360-premia-millennium


Mimo, że nazwa promocji jest skomplikowana „Promocja kart kredytowych Mastercard Banku Millennium otwartych za pośrednictwem kanału bankowości elektronicznej Millenet” to sama promocja taka nie jest. Aby wziąć w niej udział należy:

  • do 31 grudnia 2016 r. złożyć wiosek o kartę kredytową MasterCard za pośrednictwem bankowości elektronicznej Millenet,
  • podpisać umowę o w/w kartę kredytową.

I to wszystko. Nie trzeba dokonywać żadnych obrotów kartą ani dokonywać jakichkolwiek przelewów na koncie, jak to zwykle bywa. Ale są też niestety pewne wykluczenia. Otóż z promocji nie mogą skorzystać osoby, które:

  • w trakcie trwania Promocji dokonają zamiany aktualnie posiadanej głównej karty kredytowej Banku na Kartę, o którą zawnioskowali w trakcie trwania Promocji,
  • w okresie trwania Promocji … złożyli w Banku wniosek dotyczący rezygnacji z jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Banku (tj. odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy) lub z którymi została rozwiązana za porozumieniem stron lub też którym została wypowiedziana przez Bank umowa jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Banku, bez względu na to, czy karta ta została wydana przed rozpoczęciem Promocji czy w trakcie jej trwania.

Nagrodą w promocji za założenie karty kredytowej jest bon 200 zł do Empiku. Można go wykorzystać tylko w internetowym sklepie na empik.com. Zostanie on przekazany w formie sms-a do 20-go dnia miesiąca, po miesiącu złożenia wniosku o kartę.


Najpopularniejsza kartą w Banku Millennium biorącą udział w promocji jest karta kredytowa Impresja. Miesięczny koszt obsługi karty to 7,99 zł. Opłata ta nie jest pobierana gdy wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu.

Mając kartę kredytową Banku Millennium można liczyć na 5% zwrotu za płatności w wybranych sklepach, do 760 złotych rocznie. Zwrot ten jest księgowany na rachunku karty na początku każdego miesiąca, a w przypadku sieci Carrefour jest udzielany od razu w postaci kuponów.

Bon na 200 zł do Empiku

Należy pamiętać, że do karty automatycznie zostaje uruchomiany Pakiet Bezpieczeństwa (powiadomienia sms o transakcjach), za który pobierana jest opłata 3,99 zł miesięcznie oraz Pakiet Assistance, który kosztuje 4,99 zł. Oba pakiety można jednak od razu wyłączyć na infolinii, gdyż nie są one obowiązkowe.


Regulamin Promocja kart kredytowych MasterCard Banku Millennium otwartych za pośrednictwem kanału bankowości internetowej Millenet.
Tabela opłat i prowizji kart kredytowych

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

alior bank
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum