Strona startowa » Banki » Alior Bank » Zapremiuj konto w BPH i zyskaj 200 zł w bonach Sodexo

Wrzesień 2016
P W Ś C P S N
« Sie   Paź »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Zapremiuj konto w BPH i zyskaj 200 zł w bonach Sodexo

zgarnij_premie

BPH uruchomił nową promocję „Zapremiuj konto” skierowaną do wybranych, obecnych klientów, dzięki której mogą oni zgarnąć nawet 200 zł premii w bonach Sodexo. Warunki niezbędne do otrzymania bonusu są łatwe do spełnienia, wystarczy w wymaganym terminie zapewnić wpływ wynagrodzenia na konto oraz zapłacić za zakupy kartą wcześniej określoną kwotę.

Minusem jest niestety to, że aby wziąć udział w promocji „Zapremiuj konto” należy otrzymać zaproszenie od banku. Bank takie zaproszenia będzie rozsyłał aż do 31 grudnia 2017 r. Zaproszenie może być udostępnione w formie wiadomości SMS lub wiadomości udostępnionej na Platformie Internetowej Sez@m. Będzie ono zawierało m.in.: minimalną sumę, na jaką powinno się dokonać transakcji kartą aby otrzymać nagrodę, wpływ dochodu, który uczestnik promocji powinien zapewnić na konto, termin w jakim transakcje i wpływ dochodu powinny być dokonane oraz wartość nagrody premiowej.

Zaproszenie, które pojawia się po zalogowaniu na swoje konto w banku wygląda tak:

bph zaproszenie do promocji

A sms tak:

sms-bph zaproszenie do promocji

Premia od BPH składa się z dwóch części:

  • za zapewnienie wpływu wynagrodzenia na konto otrzymamy 150 zł w bonach Sodexo,
  • za wydanie kartą kwoty określonej kwoty otrzymamy dodatkowe 50 zł w bonach Sodexo.

Na wykonanie tych dwóch zadań (lub choćby jednego z nich) ma się czas około dwóch miesięcy, okres promocji może być różny dla poszczególnych uczestników promocji. Także wysokość wymaganego obrotu kartą może się być inna.

Tak naprawdę nie wiadomo, kto otrzyma zaproszenie. W dniu dzisiejszym otrzymała takie właśnie żona. Na spełnienie warunków (wpływ wynagrodzenia i wydanie kartą kwoty co najmniej 1500 zł) bank dał czas do 10 listopada, a wysyłkę bonów zrealizuje pocztą do 10 grudnia 2016 roku.

W regulaminie natomiast jest mowa tylko  o tym, że aby otrzymać zaproszenie należy:

  • posiadać jedno z kont: Sezam, Kapitalne Konto, Lubię to! Konto, Srebrny Sezam, Sezam Max, Dopasowane Konto, Maksymalne konto, Złoty Sezam, Sezam Junior, Sezam Student, Cool konto albo
  • otworzyć jeden z rachunków: Kapitalne Konto, Lubię to! Konto, Dopasowane Konto lub Maksymalne Konto.

„Za wpływ dochodu  BPH uznaje przelew przychodzący z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS, KRUS lub byłego pracodawcę (np. ministerstwo).”

„Za wydatki kartą BPH uznaje transakcje bezgotówkowe rozumiane jako dokonanie płatności za towary i usługi przy użyciu karty w punktach handlowych znajdujących się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i za granicą, w tym także transakcje wykonane w Internecie.”

Jeśli posiadamy konto w BPH i otrzymamy zaproszenie do udziału w promocji „Zapremiuj konto” warto zmienić u pracodawcy konto do przelewu wynagrodzenia choćby na miesiąc. W końcu łatwe 150 zł w bonach Sodexo piechotą nie chodzi.


Regulamin promocji „Zapremiuj konto”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

alior bank
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum