Strona startowa » Deutsche Bank » Konto w Deutsche Bank plus Lokata db Plan 500+Premia

Wrzesień 2016
P W Ś C P S N
« Sie   Paź »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Konto w Deutsche Bank plus Lokata db Plan 500+Premia

Konto w Deutche Bank plus Lokata db Plan 500+Premia

Promocja db Plan 500+Premia to lokata dla nowych i obecnych klientów Deutsche Banku, którzy posiadają dziecko poniżej 18 roku życia. Dzięki systematycznemu oszczędzaniu można otrzymać nawet 500 zł premii od banku. Maksymalnie można otworzyć 5 takich lokat (po jednej na każde dziecko, którego jest się opiekunem prawnym) i zgarnąć premię dla każdej z nich.

Aby założyć Lokatę db Plan 500+Premia należy:

 • posiadać lub otworzyć konto osobiste w Deutsche Banku,
 • złożyć wniosek o otwarcie Lokaty db Plan 500+Premia,
 • otworzyć konto oszczędnościowe.

Wniosek o konto wraz z lokatą można złożyć przez internet, w przypadku osób które posiadają już konto w Deutsche Banku niezbędna będzie wizyta w oddziale.

Pierwsza wpłata na lokatę powinna zostać dokonana nie później niż 30 dni kalendarzowych, od dnia jej otwarcia. Po tym okresie lokata oraz Konto Oszczędnościowe zostaną automatycznie zamknięte.

>>> Wniosek o konto wraz z Lokatą db Plan 500+Premia <<<

Konto w Deutche Bank plus Lokata db Plan 500+Premia

W momencie składania wniosku o lokatę niezbędne będzie przedstawienie jednego z dokumentów potwierdzających wiek dziecka, może to być:

 • akt urodzenia dziecka,
 • paszport dziecka,
 • dowód osobisty dziecka.

Każdy rodzic/opiekun prawny ma możliwość otwarcia maksymalnie jednej Lokaty db Plan 500+Premia na każde posiadane dziecko, które w dniu jej otwarcia nie przekroczyło wieku 18 lat, jednak nie więcej niż pięć lokat tego typu. Wraz z kontem i lokatą zakłada się dodatkowo Konto Oszczędnościowe 500 Plus, które dedykowane jest do wypłaty rocznej premii.

Premia 500 zł

Nagrodą  w programie db Plan 500+Premia jest premia w wysokości odpowiadającej 1/12 sumy wpłat na rachunek lokaty w roku poprzedzającym kapitalizację odsetek na rachunku lokaty. Wypłata premii nastąpi po zakończeniu każdego roku trwania lokaty na Konto Oszczędnościowe w terminie 20 dni roboczych od dnia rozpoczęcia się kolejnego roku trwania lokaty. Maksymalna wysokość  premii to 500 zł po każdym roku trwania lokaty. Prawo do otrzymania premii uzyskuje się, jeśli w danym roku trwania lokaty suma wpłat na jej rachunek wyniesie minimum 1200 zł.

Kwota wypłaconych premii podlega zwrotowi w przypadku złożenia dyspozycji likwidacji lokaty w okresie 5 lat liczonych od dnia dokonania pierwszej wpłaty na lokatę. Kapitał lokaty zostanie wtedy pomniejszony o kwotę stanowiącą równowartość wszystkich wypłaconych przez bank premii.

Aby otrzymać  maksymalną wartość premii – 500 zł należy zasilać lokatę kwotą co najmniej 6000 zł w roku. Przy tym nie jest ważne, czy będzie się to robić w formie regularnych, comiesięcznych wpłat, czy po prostu wpłaci się całą kwotę przed końcem roku trwania lokaty. Aby otrzymać jakąkolwiek premię należy wpłacić na lokatę minimum 1200 zł w ciągu roku. Otrzyma się wtedy 100 zł premii. Aby nie zamrażać pieniędzy na długi okres na lokacie z dosyć słabym oprocentowaniem najlepiej jest wpłacać pieniądze pod koniec roku trwania lokaty, a wcześniej skorzystać z lepiej oprocentowanych lokat i kont oszczędnościowych. Należy też pamiętać, że aby otrzymać premię trzeba w promocji uczestniczyć przynajmniej 5 lat i przez ten okres utrzymywać lokatę.


Lokata db Plan 500+Premia w szczegółach:

 • okres trwania lokaty to 10 lat (120 miesięcy),
 • minimalna kwota lokaty to 100 zł,
 • rodzaj oprocentowania – zmienne,
 • roczna kapitalizacja odsetek na rachunku lokaty,
 • brak opłat za otwarcie, prowadzenie i zamknięcie,
 • możliwość dopłaty w trakcie trwania lokaty (minimalna kwota jednorazowej dopłaty – 100 zł),
 • brak możliwość wypłaty w trakcie trwania lokaty.
 • wysokość oprocentowania ustalana jest codziennie jako równowartość stopy referencyjnej WIBID O/N, która aktualnie wynosi 1,37%.

Konto dbNet

W ramach promocji można założyć dowolne konto znajdujące się w ofercie banku, jednak najrozsądniejszym wyborem będzie konto dbNet, które jest oferowane zupełnie za darmo. Płatna jest karta – 10 zł miesięcznie, jeśli w miesiącu nie wykona się obrotu na poziomie 700 zł. Wnioskowanie o kartę i korzystanie z niej nie jest jednak wymagane regulaminem promocji. Bezpłatne jest także prowadzenie konta oszczędnościowego, które należy założyć dla potrzeb akcji.

Konto w Deutche Bank plus Lokata db Plan 500+Premia


Regulamin programu sprzedaży premiowej db Plan 500+Premia

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BNP Paribas

Archiwum