Strona startowa » Banki » Alior Bank » Do 300 zł za przeniesienie karty kredytowej do BPH

Wrzesień 2016
P W Ś C P S N
« Sie   Paź »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Do 300 zł za przeniesienie karty kredytowej do BPH

bph 300 zł za przeniesienie karty kredytowej

Bank BPH postanowił przedłużyć o 2 miesiące, na tych samych zasadach, promocję „3×100 zł”. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi jak i aktualni klienci banku. Promocja polega na założeniu karty kredytowej w BPH z opcją spłaty zadłużenia na karcie w innym banku lub SKOK-u można otrzymać do 300 zł w formie bonów Sodexo. 

Aby skorzystać z promocji 3×100 zł w BPH należy:

 • do 31 października 2016 r. złożyć w oddziale banku lub placówce partnerskiej BPH wniosek o wydanie karty kredytowej z opcją spłaty zadłużenia karty kredytowej posiadanej w innym banku/SKOKu,
 • posiadać na dzień złożenia ww. wniosku kartę kredytową w innym banku/SKOKu,
 • do wniosku o kartę dołączyć dokument potwierdzający posiadanie karty kredytowej w innym banku/SKOKu, może to być:
  • miesięczny wyciąg z rachunku karty kredytowej z okresu ostatnich 6 miesięcy lub,
  • dowód wykonania spłaty na rachunek karty kredytowej w innym banku/SKOKu z okresu ostatnich 6 miesięcy lub,
  • umowa o kartę kredytową w innym banku/SKOKu,
 • do 31 października 2016 r. zawrzeć umowę o kartę kredytową,
 • w przypadku otrzymania limitu na karcie co najmniej 2000 zł złożyć w dniu zawarcia umowy o kartę dyspozycję spłaty zadłużenia z tytułu karty kredytowej posiadanej w innym banku/SKOKu.

I tak naprawdę nie trzeba mieć zadłużenia na innej karcie, bank nie wymaga jego udokumentowania – zlecając „dyspozycję spłaty zadłużenia” można zrobić sobie nadpłatę na karcie w innym banku.

Jak wynika z regulaminu, wniosek o kartę można złożyć tylko w oddziale lub placówce partnerskiej banku BPH. Należy mieć też przy sobie wymagane dokumenty (potwierdzające posiadanie karty w innym banku lub SKOKu). Bank może też wymagać od nas dokumentu potwierdzającego dochód.

Zasady promocji

 • Limit na karcie do 2000 zł

Jeśli zostanie zawarta umowa o kartę z limitem kredytowym niższym niż 2000 zł otrzyma się jeden bon w wysokości 100 zł za dokonanie nowo wydaną kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 900 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu kalendarzowym, w którym nastąpiło zawarcie umowy o kartę.

 • Limit na karcie co najmniej 2000 zł

Jeśli zostanie zawarta umowę o kartę z limitem kredytowym ponad 2000 zł można otrzymać 3 bony:

 • jeden bon 100 zł – za zawarcie umowy o kartę z limitem kredytowym w wysokości co najmniej 2000 zł,
 • jeden bon 100 zł – za złożenie w dniu zawarcia umowy dyspozycji spłaty zadłużenia z tytułu karty kredytowej posiadanej w innym banku/SKOKu na kwotę co najmniej 1900 zł,
 • jeden bon 100 zł – za dokonanie nowo wydaną kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 900 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu kalendarzowym, w którym nastąpiło zawarcie umowy o kartę.

Jak widać, żeby potroić premię należy mieć lepszą zdolność kredytową i wybrać wyższy limit. Ponadto, kwota jaka zostanie przelana na spłatę innej karty nie może przekroczyć 95% przyznanego limitu kredytowego w BPH.


Dodatkowym warunkiem, niezależnie od przyznanego limitu, jest też niewypowiedzenie umowy do dnia otrzymania nagrody oraz terminowa spłata zadłużenia na nowej karcie w przypadku otrzymania bonów za obrót kartą. Bony będą wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, do końca miesiąca kalendarzowego następującego po spełnieniu danego warunku promocji.


Karta FAIR w BPH

W ramach promocji można założyć kartę kredytową FAIR (Visa lub MasterCard), której obsługa aktualnie kosztuje 10 zł miesięcznie. Opłaty można uniknąć wykonując obrót kartą na łączną kwotę co najmniej 600 zł w danym miesiącu. Dodatkowo można wybrać jedną z trzech korzyści do karty:

 • rosnący zwrot za kartę,
 • zmniejszające się opłaty i prowizje,
 • malejące oprocentowanie operacji bezgotówkowych.

Z tego wszystkiego najlepiej jest skorzystać z pierwszej opcji, czyli ze zwrotu za niektóre transakcje kartą. Jeśli aktywnie wykorzystujemy kartę (należy wykonywać obrót na poziomie minimum 12 000 zł rocznie – czyli średnio 1000 zł miesięcznie) bank będzie zwracał 1% wartości transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą. W drugim roku będzie to 2% a w trzecim 3%. Nie będzie to jednak więcej niż 75 zł kwartalnie. Premiowane są zakupy w następujących branżach: AGD, biura podróży, gastronomia, hotele, kina, kolej, komputery, księgarnie, RTV, salony fryzjerskie, salony piękności, sklepy odzieżowe, sklepy papiernicze, teatry.


Regulamin promocji 3×100 zł w BPH
Tabela Prowizji i Opłat w BPH

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

alior bank
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum