Strona startowa » Okazje » Nieaktualne » Memowarka w Raiffeisen Polbank: A obiecywali, że…

Sierpień 2016
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Memowarka w Raiffeisen Polbank: A obiecywali, że…

Memowarka w Raiffeisen PolbankMemowarka to konkurs zorganizowany przez Raiffeisen Polbank, polegający na stworzeniu mema obrazującego niespełnioną obietnicę – jakąkolwiek. Akcja ma promować Wymarzone Konto Osobiste, a do wygrania jest 20 kuponów prezentowych WizzAir o wartości 210 zł każdy. Może w nim wziąć udział każdy, nie tylko klienci banku.

Konkurs został podzielony na 4 etapy, w każdym z nich zostanie wyłonionych po 5 najlepszych prac. Łącznie do rozdania jest 20 nagród, przy czym brać udział można w każdym etapie, ale nagrodę można otrzymać tylko raz.

Etapy konkursu:

  • I etap od 8 do 14 sierpnia 2016 roku,
  • II etap od 15 do 21 sierpnia 2016 roku,
  • III etap od 22 do 28 sierpnia 2016 roku,
  • IV etap od 29 sierpnia do 4 września 2016 roku.

Zadanie konkursowe – stwórz własnego mema

Zgłoszenie w konkursie polega na osobistym wykonaniu oraz przesłaniu za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zdjęcia obrazującego niespełnioną obietnicę oraz opisanie go jednym z dostępnych w serwisie haseł lub hasłem wymyślonym osobiście. Uproszczając, zadanie polega na stworzeniu „mema” przedstawiającego niespełnioną obietnicę.
Nadesłane i zaakceptowane prace (spełniające warunki regulaminu) będą umieszczane w galerii na stronie konkursowej i każdy będzie mógł oddać na nie swój głos. Im więcej głosów tym większe szanse na wygraną. Będzie też można udostępniać swoją pracę na Facebooku. W każdym etapie zostanie wyłonionych po 5 najlepszych prac spośród 10 z największą ilością głosów.

Uczestnicząc w konkursie Memowarka w Raiffeisen Polbank należy wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do potrzeb związanych z realizację konkursu, nie jest jednak konieczne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Wysyłając zgłoszenie w konkursie automatycznie przenosi się autorskie prawa majątkowe do pracy konkursowej (zdjęcia oraz tekstu) na rzecz organizatora.

Memowarka w Raiffeisen Polbank

Nagrody

Jak już wspomniałem, nagrodami w konkursie jest 20 kuponów prezentowych Wizz Air w wersji elektronicznej o wartości 210 zł każdy. W każdym z etapów do wygrania jest po 5 kuponów, przy czym, nagrodę można otrzymać tylko raz (chociaż uczestniczyć można oddzielnie w każdym z etapów).

O przyznaniu nagrody organizator poinformuje zwycięzców mailowo w ciągu 5 dni od dnia ogłoszenia w serwisie konkursowym wyników poszczególnych etapów. Wraz z powyższą informacją przesłana zostanie także nagroda w wersji elektronicznej.

Memowarka w Raiffeisen Polbank

Konkurs dla każdego

Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że aby wziąć udział w konkursie Memowarka w Raiffeisen Polbank należy posiadać konto w tym banku. Zatem spróbować szczęścia może każdy dorosły, który ukończył 18 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum