Strona startowa » Banki » Eurobank » 2 bilety do Multikina za płatności telefonem w Eurobanku

Sierpień 2016
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

2 bilety do Multikina za płatności telefonem w Eurobanku

bilety do Multikina Eurobank

W Eurobanku pojawiła się druga edycja promocji „Płać telefonem”. Zarówno nowi jak i aktualni klienci płacąc zbliżeniowo telefonem mogą dostać 2 bilety do Multikina od Eurobanku. Promocja trwa od 1 sierpnia do 30 września 2016 roku lub do wyczerpania puli 1 000 szt. podwójnych biletów. 

Aby otrzymać 2 bilety do Multikina od Eurobanku należy:

 • posiadać lub założyć konto w jednym z pakietów: Active, Classic, Prestige lub Junior,
 • aktywować płatności mobilne VISA w aplikacji mobilnej Eurobanku,
 • mieć wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej i zgodę na przetwarzanie danych osobowych,
 • do 30 września 2016 r. zapłacić minimum 10 razy zbliżeniowo telefonem, na łączną kwotę 200 zł.

2 bilety do Multikina Eurobank

Nagrodą w promocji są 2 bilety na dowolne wybrane seanse filmowe 2D z bieżącego repertuaru Multikina. Bilety w formie kodów SMS otrzyma się w ciągu 10 dni od spełnienia warunków promocji, a kody będą ważne do 23 grudnia 2016 roku.

Aby wziąć udział w promocji należy też mieć telefon z systemem Android w wersji minimum 4.4, opcją komunikacji NFC i dostępem do Internetu. Co prawda dostępna liczba biletów nie jest zbyt duża, z drugiej strony raczej nie znajdzie się zbyt wielu chętnych do skorzystania z promocji ze względu na konieczność posiadania telefonu z opcją komunikacji NFC (sam posiadam taki telefon, niestety z systemem Windows, a konto w Eurobanku też mam).

Jak aktywować płatności mobilne Visa i z nich korzystać?

Prosty film instruktażowy:

 

Jeśli nie masz konta w Eurobanku, a chcesz takie założyć to najlepiej wybrać Konto Prestige albo Active.  Wniosek dostępny jest tutaj. W ramach tych kont dodatkowo można otrzymać 5% zwrotu za wydatki kartą na rozrywkę, sport i rekreację rejestrując się w programie „Rodzina i Przyjaciele”. Maksymalny miesięczny zwrot wynosi 60 zł.

Konto Prestige

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem miesięcznych wpływów w wysokości 3 000 zł lub średniego salda depozytów w wysokości 50 000 zł lub gdy rachunek służy do spłaty kredytu/pożyczki na min. 30 000 zł. W przeciwnym razie opłata wyniesie 21 zł.
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 500 zł (bank pobiera opłatę, ale jeśli wykonamy transakcje zostanie ona zwrócona). W przeciwnym razie opłata wyniesie 4,90 zł
 • 5% zwrotu (do 720 zł rocznie) za wydatki kartą na rozrywkę, sport i rekreację dla uczestników Programu „Rodzina i Przyjaciele” (szczegóły tutaj).
 • Możliwość aktywowania darmowego pakietu assistance pomocy domowej, komputerowej i medycznej (szczegóły tutaj).
 • Brak opłat za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz dla posiadaczy kart MasterCard również brak opłat za wypłaty za granicą.

Konto Active:

 • 0 zł zł za prowadzenie konta pod warunkiem wpływów w wysokości 1 500 zł lub średniego salda depozytów w wysokości 15 000 zł lub gdy rachunek służy do spłaty kredytu/pożyczki na min. 1 500 zł lub gdy w poprzednim miesiącu wpłynie na rachunek świadczenie 500 plus. W przeciwnym razie opłata wyniesie 9 zł.
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 400 zł (bank pobiera opłatę, ale jeśli wykonamy transakcje zostanie ona zwrócona). W przeciwnym razie opłata wyniesie 4,90 zł.
 • Możliwość aktywowania darmowego pakietu assistance pomocy domowej, komputerowej i medycznej (szczegóły tutaj).
 • 5% zwrotu (do 720 zł rocznie) za wydatki kartą na rozrywkę, sport i rekreację dla uczestników Programu „Rodzina i Przyjaciele” (szczegóły tutaj).
 • Brak opłat za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin drugiej edycji promocji „Płać telefonem”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum