Strona startowa » Banki » Inteligo » Junior idzie do kina w PKO BP – bilety do kina za założenie PKO Konto Dziecka

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
« Maj   Lip »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Junior idzie do kina w PKO BP – bilety do kina za założenie PKO Konto Dziecka

Junior idzie do kina w PKO BP - bilety do kina za założenie PKO Konto DzieckaTrwa promocja „Junior idzie do kina” w PKO BP, dzięki której za założenie konta „PKO Konto Dziecka” lub „Inteligo Konto Dziecka” można otrzymać dwa bilety do Cinema City. Akcja trwa od 31 maja do 20 czerwca 2016 roku, a nagroda przysługuje jeśli dziecko, w imieniu którego jest otwierane konto, do dnia rozpoczęcia promocji nie było posiadaczem PKO Konta Dziecka lub Inteligo Konta Dziecka.

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste w PKO BP lub Inteligo, podała w banku aktualny numer telefonu komórkowego i wyraziła zgodę na otrzymywanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych.

Jeśli nie posiadasz konta w tych bankach, to można je założyć w ramach właśnie trwającej promocji w Inteligo i zyskać dodatkowo 100 zł.

>>> Mam Inteligo z premią 100 zł <<<

Aby otrzymać bilety należy:

  • do 20 czerwca 2016 roku otworzyć w imieniu dziecka konto PKO Konto Dziecka lub Inteligo Konto Dziecka,
  • w ciągu 3 dni od dnia zawarcia umowy zasilić konto kwotą 50 zł.

Pula nagród w promocji ograniczona jest do 5000 biletów (o wykorzystaniu dostępnych voucherów PKO poinformuje na swojej stronie internetowej). O przyznaniu nagród decyduje kolejność spełnienia warunków. W promocji można uczestniczyć dowolną ilość razy, zakładając kolejne konta na pozostałe dzieci, przy czym w przypadku drugiego i następnych kont otrzyma się już tylko po jednym bilecie na dziecko.

Nagroda zostanie przekazana za pośrednictwem smsa na numer telefonu komórkowego podany w systemie banku w ciągu 11 dni kalendarzowych liczonych od dnia następującego po dniu zakończenia promocji. Voucher będzie ważny do 31 lipca 2016 roku na film 2D w Cinema City.


Konta PKO Konto Dziecka i Inteligo Konto Dziecka są w pełni bezpłatne i przeznaczone również dla dzieci poniżej 13 roku życia. Środki zgromadzone na kontach są oprocentowane na 2,5% do kwoty 2 500 zł (oprocentowanie zmienne).


Regulamin promocji „Junior idzie do kina”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum