Strona startowa » Banki » Alior Bank » 3×100 zł w BPH za przeniesienie karty kredytowej

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
« Maj   Lip »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

3×100 zł w BPH za przeniesienie karty kredytowej

3x100 zł w BPH do 300 zł premii za przeniesienie karty kredytowejW Banku BPH trwa promocja 3×100 zł, dzięki której za spłatę zadłużenia na karcie kredytowej w innym banku lub SKOK-u możemy otrzymać nawet 300 zł w formie bonów Sodexo. Promocja trwa do 31 sierpnia 2016 roku i mogą wziąć udział także aktualni klienci banku, którzy mają już konto w BPH.

Aby skorzystać z promocji 3×100 zł w BPH należy:

 • do 31 sierpnia 2016 r. złożyć w oddziale banku lub placówce partnerskiej BPH wniosek o wydanie karty kredytowej z opcją spłaty zadłużenia karty kredytowej posiadanej w innym banku/SKOKu,
 • posiadać na dzień złożenia ww. wniosku kartę kredytową w innym banku/SKOKu,
 • do wniosku o kartę dołączyć dokument potwierdzający posiadanie karty kredytowej w innym banku/SKOKu, może to być:
  • miesięczny wyciąg z rachunku karty kredytowej z okresu ostatnich 6 miesięcy lub,
  • dowód wykonania spłaty na rachunek karty kredytowej w innym banku/SKOKu z okresu ostatnich 6 miesięcy lub,
  • umowa o kartę kredytową w innym banku/SKOKu,
 • zawrzeć umowę o kartę kredytową,
 • w przypadku otrzymania limitu na karcie co najmniej 2000 zł złożyć w dniu zawarcia umowy o kartę dyspozycję spłaty zadłużenia z tytułu karty kredytowej posiadanej w innym banku/SKOKu.

I tak naprawdę nie musimy mieć zadłużenia na innej karcie, bank nie wymaga jego udokumentowania – zlecając „dyspozycję spłaty zadłużenia” możemy zrobić sobie nadpłatę na karcie w innym banku.

Jak wynika z regulaminu, wniosek o kartę można złożyć tylko w oddziale lub placówce partnerskiej banku BPH. Należy mieć też przy sobie wymagane dokumenty (potwierdzające posiadanie karty w innym banku lub SKOKu). Bank może też wymagać od nas dokumentu potwierdzającego dochód.

Zasady promocji

 • Limit na karcie do 2000 zł

Jeśli uczestnik promocji 3×100 zł w BPH zawrze umowę o kartę z limitem kredytowym niższym niż 2000 zł otrzyma jeden bon w wysokości 100 zł za dokonanie nowo wydaną kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 900 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu kalendarzowym, w którym nastąpiło zawarcie umowy o kartę.

 • Limit na karcie co najmniej 2000 zł

Jeśli uczestnik promocji 3×100 zł w BPH zawrze umowę o kartę z limitem kredytowym ponad 2000 zł może otrzymać 3 takie bony:

 • jeden bon 100 zł – za zawarcie umowy o kartę z limitem kredytowym w wysokości co najmniej 2000 zł,
 • jeden bon 100 zł – za złożenie w dniu zawarcia umowy dyspozycji spłaty zadłużenia z tytułu karty kredytowej posiadanej w innym banku/SKOKu na kwotę co najmniej 1900 zł,
 • jeden bon 100 zł – za dokonanie nowo wydaną kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 900 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu kalendarzowym, w którym nastąpiło zawarcie umowy o kartę.

Jak widać, żeby potroić premię należy mieć lepszą zdolność kredytową i wybrać wyższy limit. Ponadto, kwota jaka zostanie przelana na spłatę innej karty nie może przekroczyć 95% przyznanego limitu kredytowego w BPH.

Dodatkowym warunkiem, niezależnie od przyznanego limitu, jest też niewypowiedzenie umowy do dnia otrzymania nagrody oraz terminowa spłata zadłużenia w przypadku otrzymania bonów za obrót kartą. Bony będą wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, do końca miesiąca kalendarzowego następującego po spełnieniu danego warunku promocji.

Karta FAIR w BPH

W ramach promocji można założyć kartę kredytową FAIR (Visa lub MasterCard), której obsługa aktualnie kosztuje 10 zł miesięcznie. Opłaty tej da się uniknąć wykonując obrót kartą na łączną kwotę co najmniej 600 zł w danym miesiącu. Możemy wybrać jedną z trzech dodatkowych korzyści do karty:

 • rosnący zwrot za kartę,
 • zmniejszające się opłaty i prowizje,
 • malejące oprocentowanie operacji bezgotówkowych.

3x100 zł w BPH do 300 zł premii za przeniesienie karty kredytowej

Z tego wszystkiego najlepiej jest skorzystać z pierwszej opcji, czyli ze zwrotu za niektóre transakcje kartą. Jeśli aktywnie wykorzystujemy kartę (należy wykonywać obrót na poziomie minimum 12 000 zł rocznie – czyli średnio 1000 zł miesięcznie) bank będzie zwracał 1% wartości transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą. W drugim roku będzie to 2% a w trzecim 3%. Nie będzie to jednak więcej niż 75 zł kwartalnie. Premiowane są zakupy w następujących branżach: AGD, biura podróży, gastronomia, hotele, kina, kolej, komputery, księgarnie, RTV, salony fryzjerskie, salony piękności, sklepy odzieżowe, sklepy papiernicze, teatry.

3x100 zł w BPH 300 zł premii przeniesienie karty kredytowej


Regulamin promocji 3×100 zł w BPH
Tabela Prowizji i Opłat w BPH

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

alior bank
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum