Strona startowa » Konta osobiste » Money Mania 6: lokata z premią 120 zł i dodatkowe 150 zł od Toyota Banku

Money Mania 6: lokata z premią 120 zł i dodatkowe 150 zł od Toyota Banku

Toyota Bank money mania 6

Dopiero co zakończyła się 5 edycja Money Mania, a już wystartowała kolejna: Money Mania 6. Tym razem partnerem akcji jest Toyota Bank. Za założenie Konta Jedynego z Planem Depozytowym na 100 dni na min. 10 000 zł i spełnienie określonych warunków otrzymać można nawet 270 zł. Promocja przeznaczona jest dla nowych jak i powracających klientów banku, którzy od 15 października 2014 r. nie posiadają Konta Jedynego w Toyota Banku. Czas na udział w promocji mamy do 19 czerwca 2016 r.

Aby wziąć udział w akcji „Money Mania 6” należy:

 • Do 19 czerwca 2016 r.:
  • Zarejestrować się na stronie promocji, następnie kliknąć w link aktywacyjny, który otrzyma się na maila. Jeśli już korzystaliśmy z innych promocji Money Mania i mamy już założone konto, to należy pominąć proces rejestracji i przejść od razu do zalogowania się.
  • Po zalogowaniu się na stronie promocji złożyć wniosek o Konto Jedyne. Na wskazany adres e-mail bank wyśle potwierdzenie złożenia wniosku.
  • Wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.
  • Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług banku za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej.
 • Do 19 lipca 2016 r. założyć za pośrednictwem Systemu Bankowości Elektronicznej banku co najmniej jedną lokatę „Plan Depozytowy na 100 dni” na minimum 10 000 zł.
 • Utrzymać założoną lokatę przez co najmniej 70 dni licząc od dnia jej założenia.

>>> Money Mania 6 – strona promocji <<<

W ciągu 3 dni roboczych od złożenia wniosku, bank skontaktuje się z nami telefonicznie i potwierdzi złożenie wniosku i umówi na wizytę kuriera w celu podpisania umowy Konta Jedynego. Po podpisaniu umowy bank potwierdza uruchomienie Konta Jedynego poprzez wysłanie sms-a.

Premia 50 zł

Pierwsze 50 zł otrzyma się już za samo założenie Konta Jedynego i Planu Depozytowego zgodnie z powyższymi warunkami.

Premia dodatkowa 20 zł

Aby otrzymać tę premię należy, oprócz powyższych warunków, do 19 lipca 2016 roku zarejestrować się w promocji „Tankuj korzyści do pełna” TUTAJ lub poprzez infolinię banku po nr 801 900 700.

W ramach promocji „Tankuj korzyści do pełna” można uzyskać do 10% zwrotu za paliwo, maksymalnie 600 zł w ciągu roku. Więcej o promocji tutaj. Kwota zwrotu uzależniona jest od spełnienia dodatkowych warunków w danym miesiącu kalendarzowym, wg poniższej tabeli:

Bez tytułu

Premia za aktywność 50 zł + zwrot za paliwo

Aby otrzymać 50 zł za aktywność należy spełnić warunki do otrzymania premii dodatkowej 20 zł. I następnie do 31 października 2016 r. aktywnie korzystać z promocji „Tankuj korzyści do pełna”. A mianowicie, należy w 3 dowolnych miesiącach w okresie od 1 lipca do 31 października 2016 r. spełnić warunki do zwrotu środków za wykonanie bezgotówkowych Transakcji Petrol.

Dokonując wymaganych transakcji na stacji paliw Toyota Bank zwróci nam część poniesionych wydatków w ramach moneybacku. Maksymalnie w miesiącu w ten sposób otrzymać można 50 zł. Czyli w ciągu wymaganych 3 miesięcy daje to 150 zł dodatkowej premii.

Wypłata premii

O przyznaniu premii podstawowej 50 zł oraz premii dodatkowej 20 zł uczestnik zostanie poformowany mailowo do 10 października 2016 r.  Następnie należy do 20 października 2016 r. zalogować się na stronie promocji Money Mania i uzupełnić dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz nr Konta Jedynego. Obie premie zostaną wypłacone na aktywne Konto Jedyne do 31 października 2016 r.

Jeśli chodzi o premię za aktywność 50 zł to bank o jej przyznaniu poinformuje uczestników mailowo do 21 listopada 2016 r. Natomiast na konto, które musi być aktywne, wpłynie do 30 listopada 2016 r.

ważne daty toyota bank money mania 6

Lokata Plan Depozytowy na 100 dni:

 • okres lokaty to 100 dni,
 • minimalna kwota jednej lokaty to 3 000 zł, maksymalna 10 000 zł (aby uzyskać premię przynajmniej 1 lokata musi być założona na 10 000 zł);
 • maksymalnie można założyć 7 lokat, na maksymalną łączną kwotę 70 000 zł,
 • oprocentowanie 2,4%,
 • kapitalizacja odsetek na koniec okresu lokaty,
 • w przypadku zerwania lokaty przed terminem traci się wypracowane odsetki.

Prowadzenie Konta Jedynego kosztuje 2,49 zł miesięcznie. Opłata może być zwrócona na konto, jeśli dokona się transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 400 zł. Natomiast sama karta jest bezpłatna.


Regulamin akcji promocyjnej Money Mania 6
Regulamin Promocji „Tankuj korzyści do pełna”
Tabela opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mbank

Archiwum