Strona startowa » Banki » Credit Agricole » Daj się przenieść i zyskaj 250 zł premii w Credit Agricole plus jeszcze 100 zł

Maj 2016
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Daj się przenieść i zyskaj 250 zł premii w Credit Agricole plus jeszcze 100 zł

 Daj się przenieść i zyskaj 250 zł premii w Credit Agricole plus jeszcze 100 zł

Własnie pojawiła się promocja „Przenieś konto z gwarancją satysfakcji”, dzięki której możemy zyskać 250 zł premii w Credit Agricole za przeniesienie swojego aktualnego konta bankowego do tego banku. Aby otrzymać premię należy zapewnić zadeklarowane wpływy na przeniesione konto. Co ciekawe, po pół roku możemy przenieść konto do innego banku i otrzymać jeszcze dodatkowe 100 zł bonusu za ucieczkę z banku… Promocja dostępna jest tylko w placówkach banku,ale wniosek można wypełnić online.

Promocja trwa od 2 maja 2016 r. do 31 lipca 2016 r. i mogą w niej wziąć udział osoby, które na rok przed przystąpieniem do promocji nie posiadały konta osobistego w Credit Agricole. Może w niej uczestniczyć także posiadacz konta indywidualnego lub jeden z posiadaczy konta wspólnego, prowadzonego w Pakiecie Depozytowym pod warunkiem, że złoży dyspozycję zmiany pakietu tego konta na jedno z poniższych kont:

 • 1 Konto,
 • Konto PROSTOoszczędzające,
 • Konto PROSTOoszczędzające PLUS,
 • Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM.

>>> Wniosek o konto z premią 250 zł w Credit Agricole <<<

Aby otrzymać 250 zł premii w Credit Agricole należy:

 • otworzyć wybrany pakiet konta osobistego wraz z kartą płatniczą,
 • złożyć wniosek z pełnomocnictwem upoważniającym bank do zamknięcia dotychczasowego konta w starym  banku (wniosek ten należy złożyć nie później niż w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy konta),
 • wypełnić „Zlecenie przekazywania środków” oraz wskazać we wniosku z pełnomocnictwem nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, która ma być powiadomiona przez bank o zmianie rachunku bankowego klienta,
 • zapewnić regularne `wpływy na konto osobiste w Credit Agricole w kwocie min. 1 500 zł miesięcznie przez co najmniej trzy następujące po sobie miesiące kalendarzowe, przy czym pierwszy wpływ na konto powinien zasilić konto najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta.

Za wynagrodzenie uznaje się środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków i stypendiów. Do wymaganych wpływów zaliczają się także wpłaty gotówkowe i przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych przez inny bank lub przez Credit Agricole, pod warunkiem, że uczestnik promocji nie jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem.

Suma miesięcznych wpływów musi wynosić minimum 1 500 zł i nie mniej niż zadeklarowaliśmy podczas składania wniosku o konto. Nie musi być to koniecznie wynagrodzenie, ważne, aby wypełnić „Zlecenie przekazywania środków”. Regulamin promocji nie wymaga, aby na konto faktycznie wpływało wynagrodzenie (lub renta, emerytura, zasiłek, stypendium).

Wniosek z pełnomocnictwem  upoważniającym bank do zamknięcia dotychczasowego konta powinien zawierać:

 • nazwę dotychczasowego banku,
 • prawidłowy numer rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w dotychczasowym banku,
 • dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowym banku z zachowaniem umownego wypowiedzenia,
 • nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, która ma być powiadomiona przez bank o zmianie rachunku bankowego przez klienta.

Co ważne, dotychczasowy bank musi brać udział w procesie przenoszenia rachunków/usług płatniczych a nasz podpis na wniosku musi zgadzać się ze wzorem podpisu złożonym w starym banku. Jeśli stare konto zakładaliśmy przez internet, należy wcześniej uzupełnić w banku wzór podpisu. Lista banków uczestniczących w procesie przenoszenia rachunku dostępna jest tutajWypłata premii 250 zł nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki.

Strona promocji „Przenieś konto z gwarancją satysfakcji”credit agricole

Premia 100 zł w przypadku niewypełnienia przez bank gwarancji satysfakcji

Dodatkowo, dzięki przeniesieniu nowo-otworzonego konta w Credit Agricole do innego banku, możemy otrzymać 100 zł . Aby otrzymać ten bonus należy:

 • spełnić warunki promocji (zapewnić wpływy na konto) przez 6 następujących po sobie miesięcy,
 • w siódmym albo w ósmym miesiącu kalendarzowym licząc od dnia otwarcia konta (nie wcześniej, nie później):
  • złożyć w innym banku wniosek z pełnomocnictwem w celu przeniesienia rachunku konta z Credit Agricole Bank Polska S.A. do innego banku,
  • poinformować Credit Agricole o przyczynach niezadowolenia z usług świadczonych przez bank, wypełniając specjalny formularz dostępny w placówkach lub na stronie internetowej banku.
Wypłata premii 100 zł  nastąpi na rachunek konta po spełnieniu powyższych warunków, ale jeszcze przed jego zamknięciem. Tym samym paradoksalnie Credit Agricole zapłaci za otwarcie i zamknięcie u nich konta. Być może bank nie docenia kreatywności Polaków. Chociaż należy zauważyć, że drugą częścią promocji (premią za zamknięcie konta) nie chwali się zbytnio w reklamach.
 Daj się przenieść i zyskaj 250 zł premii w Credit Agricole plus jeszcze 100 zł

Przenosząc konto do Credit Agricole możemy otworzyć konto w pakietach:

 • 1 Konto,
 • Konto PROSTOoszczędzające,
 • Konto PROSTOoszczędzające PLUS,
 • Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM.
 Z czego 1 Konto jest to oferta skierowana do osób młodych, do 27 roku życia. Prowadzenie konta nic nie kosztuje, a po wykonaniu obrotu kartą na minimum 1 zł miesięcznie będzie ona również bezpłatna. Dla pozostałych najlepszym wyborem będzie raczej Konto PROSTOoszczędzające PLUS.

Regulamin promocji „Przenieś konto z gwarancją satysfakcji”
Lista banków uczestniczących w procesie przenoszenia rachunku

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum