Strona startowa » Karty kredytowe » 300 zł za kartę kredytową i 100 za jej polecenie w T-Mobile Usługi Bankowe

Maj 2016
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

300 zł za kartę kredytową i 100 za jej polecenie w T-Mobile Usługi Bankowe

300 zł i 100 zł za polecenie - karta kredytowa w T-Mobile Usługi BankoweW T-Mobile Usługi Bankowe trwa, wręcz rewelacyjna, promocja związana z systemem poleceń karty kredytowej. Dzięki poleceniu karty kredytowej, osoba polecona może otrzymać 300 zł bonusu, a osoba polecająca 100 zł. Polecać można nie tylko karty kredytowe, także konta osobiste oraz pożyczki bankowe. Promocja dotyczy nowych i obecnych klientów banku.

System poleceń trwa cały czas a promocja związana z kartami kredytowymi do 31 sierpnia 2016 roku. Polecać może osoba posiadająca konto bankowe w T-Mobile Usługi Bankowe, a osoba polecana nie może mieć wcześniej poleconego produktu w tym banku (co nie znaczy, że nie może być klientem banku). Łącznie w promocji „Poleć znajomemu kartę kredytową Mastercard” można polecić do 3 kart kredytowych, za które otrzyma się premię 100 zł, po czym stawka za polecenie spada do standardowej wysokości (obecnie 60 zł).

Osoba polecona

Premia dla osoby poleconej podzielona jest na 3 części. I aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o kartę kredytową z linku rekomendacyjnego. Jeśli nie masz takiego możesz skorzystać z poniżej zamieszczonego linku:

>>> 300 zł za kartę kredytową w T-Mobile <<<

1. Aby otrzymać pierwszą część premii 100,10 zł należy:

 • w ciągu 40 dni od złożenia wniosku z rekomendacji zawrzeć umowę o kartę kredytową Mastercard w T-Mobile Usługi Bankowe,
 • w ciągu 60 dni od podpisania umowy o kartę dokonać przynajmniej jednej transakcji kartą kredytową (liczy się data zaksięgowania operacji).

2. Wypłata drugiej premii w wysokości 100,10 zł nastąpi gdy:

 • oba warunki z punktu pierwszego zostaną spełnione oraz,
 • w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełni się warunki z punktu pierwszego, zostaną zaksięgowane przynajmniej 3 operacje bezgotówkowe wykonane kartą kredytową.

3. Wypłata trzeciej premii w wysokości 100,10 zł nastąpi gdy:

 • warunki z punktu 1 i 2 zostaną spełnione oraz,
 • w drugim miesiącu licząc od miesiąca, w którym spełniło się warunki z punktu pierwszego, zostaną zaksięgowane przynajmniej 3 operacje bezgotówkowe wykonane kartą kredytową.

Osoba polecająca

Aby skorzystać z systemu rekomendacji należy posiadać konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe i zarejestrować się w programie poleceń. Dodatkowo mając już konto można skorzystać z promocji 5% zwrotu za transakcje kartą i zyskać jeszcze 300 zł.  Aby wysłać rekomendacje i polecać kartę kredytową należy:

 • zalogować się do bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe,
 • wybrać zakładkę ”Narzędzia”, sekcja „Rekomendacje” i „Rejestrację”,
 • zarejestrować się w programie i wysłać rekomendację.

Rekomendację można także wysłać za pomocą aplikacji T-Mobile Usługi Bankowe – Przelewy Facebook.

Aby osoba polecająca otrzymała premię 100 zł wystarczy, że osoba polecona spełni warunki z punktu pierwszego.


T-Mobile Usługi Bankowe przekaże premie do 25-go dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym warunki ich przyznania zostały spełnione.

Dla poleconego premia zwolniona jest z podatku. Natomiast osoba polecająca zobowiązana będzie do samodzielnego obliczenia i zapłacenia podatku od osiągniętego w ten sposób dochodu na podstawie otrzymanego z banku pit-u.

Zgodnie z zasadami Programu Rekomendacyjnego do końca lutego w roku następującym po właściwym roku podatkowym Bank przekaże Polecającemu oraz Urzędowi Skarbowemu właściwemu według miejsca zamieszkania polecającego, informacje o wysokości przychodów (PIT-8C) uzyskanych we właściwym roku podatkowym, przesyłką za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Karta kredytowa w T-Mobile Usługi Bankowe to:

 • do 58 dni okresu bezodsetkowego,
 • brak opłaty za wydanie karty,
 • brak opłaty miesięcznej za użytkowanie karty do końca 2016 roku (później po wykonaniu 4 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, w przeciwnym przypadku opłata wyniesie 5 zł),
 • oprocentowanie po okresie bezodsetkowym 7,6% w skali roku,
 • limit kredytowy  do 40 000 zł.

Dodatkowo używając karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe otrzymuje się punkty za każde zakupy dokonane kartą. Zebrane punkty można wymienić na nagrody (bilety do kina, kosmetyki, sprzęt elektroniczny, loty szybowcem). Obecnie na start dostaje się 2000 punktów, które od razu można wymienić na przykład na bon o wartości 50 zł do renomowanych sklepów, albo dwa vouchery do kina.

karta kredytowa w T-Mobile Usługi Bankowe

Oprócz kart kredytowych polecić można także konto bankowe oraz pożyczkę w T-Mobile Usługi Bankowe.  Szczegóły w tabeli poniżej:

t mobile karta program rekomendacyjny5 komentarzy

 1. david napisał(a):

  Szkoda że dopiero teraz bo już polecam ich od jakiegoś czasu:) ale będe pamiętać o tym teraz, szczególnie że polecam z czystym sumieniem bo sam korzystam i jestem zadowolony bardzo.

 2. Jagoda napisał(a):

  Witam, potrzebuje polecenia 😉

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

alior bank
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum