Strona startowa » Okazje » Nieaktualne » Wiosna na Allegro, czyli kolejne kupony 10 zł i 20 zł na Allegro

Wiosna na Allegro, czyli kolejne kupony 10 zł i 20 zł na Allegro

kupony 10 zł i 20 zł na Allegro wiosna

Pojawiła się kolejna możliwość uzyskania kuponów do wykorzystania na Allegro. Można otrzymać zniżkę 10 zł i 20 zł. Aby otrzymać pierwszy kupon wystarczy pobrać go z aplikacji mobilnej. Nie trzeba robić żadnych zakupów. Natomiast kolejny dostanie się za zakupy za min. 50 zł z wykorzystaniem pierwszego kuponu. W promocji mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy serwisu Allegro, którzy dokonali pełnej aktywacji konta.

Aby otrzymać pierwszy kupon 10 zł należy do 21 marca 2016 r. otworzyć zakładkę „Kupony” w Aplikacji Mobilnej Allegro i wpisać hasło „wiosna”. Kupon zostanie automatycznie przypisany do użytkownika aplikacji i jest ważny 7 dni po wygenerowaniu.

Jeśli użytkownik wyraził zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od operatora serwisu allegro.pl to po zrobieniu zakupów z wykorzystaniem pierwszego kuponu 10 zł automatycznie w ciągu 48 godzin otrzyma na maila drugi kupon o wartości 20 zł. Kupon ten będzie ważny do 31 marca 2016.

Organizator akcji zastrzega jednak, że „użytkownik nie otrzyma drugiego kuponu jeżeli pierwszy wykorzystał na zakup kart podarunkowych Allegro (Elektronika->RTV i AGD->Karty)’.

Kupony 10 zł i 20 zł na Allegro można wykorzystać tylko podczas zakupów dokonywanych przez aplikację mobilną allegro, na kwotę nie niższą niż 50 zł (bez kosztów wysyłki) i tylko w ramach zapłaty dokonywanej w ramach usługi PayU.


Regulamin akcji promocyjnej „Kupony na zakupy przez aplikację mobilną Allegro”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka
inteligo

Archiwum