Strona startowa » Okazje » Nieaktualne » Sportowy Zawrót Głowy w Raiffeisen Polbank – promocja i konkurs

Marzec 2016
P W Ś C P S N
« Lut   Kwi »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Sportowy Zawrót Głowy w Raiffeisen Polbank – promocja i konkurs

Sportowy Zawrót Głowy  Raiffeisen Polbank - promocja i konkurs

Sportowy Zawrót Głowy w Raiffeisen Polbank to nowa akcja tego banku, pod którą kryje się konkurs i promocja przeznaczona dla aktualnych klientów banku. Skierowana jest głównie do aktywnych posiadaczy karty debetowej wydanej do Wymarzonego Konta Osobistego. W ramach promocji można otrzymać skarpety narciarskie marki 4F, natomiast w konkursie do wygrania są kaski narciarskie marki Atomic, przy czym główny zwycięzca otrzyma kask z autografem Marcela Hirschera. Akcja Sportowy Zawrót Głowy w Raiffeisen Polbank potrwa od 15 marca do 15 kwietnia 2016 r.

Promocja „Sportowy zawrót głowy”

Przeznaczona jest dla użytkowników kart debetowych wydanych do Wymarzonego Konta Osobistego dla klientów indywidualnych. Wyłączone są natomiast osoby, które złożyły przed rozpoczęciem promocji lub w trakcie jej trwania sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych oraz których umowa karty w czasie trwania promocji znajduje się w okresie wypowiedzenia.

Aby wziąć udział w promocji należy wykonać kartą transakcje bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych lub internetowych na łączną kwotę min. 1 000 zł.  Transakcje te muszą zostać zaksięgowane na koncie do dnia 15 kwietnia 2016 r.

Wykluczone są „transakcje typu Quasi Cash, czyli transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę (np. zakup czeków podróżnych, waluty, transakcje u brokerów ubezpieczeniowych, w tym internetowe), przekazów pieniężnych (w tym internetowych), zakładów bukmacherskich, transakcji dokonanych w kasynach (w tym w kasynach internetowych).”

Nagrodą są skarpety narciarskie marki 4F o wartości 29,52 zł. Niestety liczba nagród jest ograniczona. Otrzyma je pierwszych 50 uczestników, którzy spełnią warunki promocji. W przypadku wyczerpania puli nagród, bank zobowiązuje się do poinformowania o tym fakcie na swojej stronie internetowej.

Nagroda zostanie przesłana na podany w banku adres do korespondencji do 30 czerwca 2016 r.

Konkurs „Sportowy zawrót głowy”

W konkursie mogą wziąć udział posiadacze Wymarzonego Konta Osobistego i karty debetowej, którzy nie złożyli przed rozpoczęciem konkursu lub w trakcie jego trwania sprzeciwu wobec przetwarzania ich danych osobowych w celach marketingowych. Dodatkowo konto osobiste i karta muszą pozostać otwarte do 15 kwietnia 2016 r.

Konkurs polega na zdobywaniu punktów za transakcje bezgotówkowe dokonane kartą debetową, w sklepach stacjonarnych lub internetowych, na kwotę powyżej 20 zł. Za każdą taką transakcję otrzyma się 1 punkt. Transakcje te muszą zostać zaksięgowane na koncie do 15 kwietnia 2016 r.

W przypadku, gdy jednego dnia zostanie dokonana więcej niż jedna transakcja w tym samym punkcie handlowo-usługowym lub sklepie punkty będą naliczane wyłącznie za jedną z nich zrealizowaną na najwyższą kwotę. Kwota dokonanych transakcji będzie miała znaczenie w przypadku uzyskania przez uczestników tej samej liczby punktów. Pierwszeństwo do uzyskania nagrody będzie miał ten kto zrobił zakupy na wyższą kwotę w okresie trwania promocji.

I tutaj również wykluczone są „transakcje typu Quasi Cash, czyli transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę (np. zakup czeków podróżnych, waluty, transakcje u brokerów ubezpieczeniowych, w tym internetowe), przekazów pieniężnych (w tym internetowych), zakładów bukmacherskich, transakcji dokonanych w kasynach (w tym w kasynach internetowych).”

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni do 31 maja 2016 r. Nagrodzonych zostanie 5 osób, które uzyskały największą liczbę punktów. Nagrodą za zajęcie 1 miejsca jest kask narciarski z autografem Marcela Hirschera (o wartości 216,30 zł). Dla kolejnych 4 osób przewidziane są również kaski, ale już bez autografu. 

Kaski narciarskie zostaną wysłane na adres korespondencyjny laureatów do 30 czerwca 2016 r.


Regulamin promocji „Sportowy zawrót głowy”
Regulamin konkursu „Sportowy zawrót głowy”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum