Strona startowa » Banki » Credit Agricole » Przenieś Konto i zyskaj 100 zł od Credit Agricole

Marzec 2016
P W Ś C P S N
« Lut   Kwi »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Przenieś Konto i zyskaj 100 zł od Credit Agricole

Przenieś Konto i zyskaj 100 zł od Credit AgricoleW Credit Agricole trwa promocja „Przenieś Konto”, dzięki której nowa osoba za przeniesienie konta z innego banku może otrzymać premię 100 zł. Wystarczy zapewnić stałe wpływy na nowe konto w wysokości co najmniej 1500 zł oraz upoważnić bank do złożenia dyspozycji zamknięcia rachunku w naszym dotychczasowym banku.

Osobom, które nie ukończyły 27 lat proponuję najpierw zapoznać się z promocją „Mobilne 1 Konto”, w której można otrzymać premię 250 zł. Jednocześnie w Credit Agricole trwa loteria, w której posiadacze konta w tym banku mają szanse spróbować swojego szczęścia i wygrać dodatkową pensję.

Promocja „Przenieś Konto” trwa od 14 marca 2016 roku do odwołania i może w niej wziąć udział każdy, kto w okresie do 1 roku przed datą otwarcia konta nie był posiadaczem konta indywidualnego lub jednym z posiadaczy konta wspólnego prowadzonego przez Credit Agricole w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.

Aby otrzymać premię 100 zł od Credit Agricole należy:

  • otworzyć konto, zawierając jednocześnie umowę o dostęp do konta za pośrednictwem serwisu internetowego lub telefonicznego CA24 (umowa o usługę bankowości elektronicznej) – należy nadać hasło do danego serwisu, a także wybrać wyciąg z konta w formie elektronicznej,
  • złożyć wniosek o wydanie karty płatniczej,
  • zapewnić stałe wpływy na konto:
    • wypełnić i podpisać „Zlecenie przekazywania środków” oraz wskazać we wniosku z pełnomocnictwem nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, która ma być powiadomiona przez Credit Agricole o zmianie rachunku bankowego klienta,
    • zapewnić wpływ na konto, co najmniej raz w każdym miesiącu kalendarzowym, kwoty zadeklarowanej na „Zleceniu przekazywania środków”, na kwotę nie mniejszą niż 1500 zł przez co najmniej trzy następujące po sobie miesiące kalendarzowe, przy czym pierwszy wpływ powinien zasilić konto najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta,
  • nie wyrazić sprzeciwu wobec działań marketingowych,
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz podać w tym celu swój numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.

Przenieś Konto i zyskaj 100 zł od Credit Agricole

Wniosek z pełnomocnictwem powinien zostać złożony w momencie podpisania umowy lub nie później niż w ciągu 7 dni od tej daty. Oznacza to, że konto możemy założyć także przez internet a żeby skorzystać z promocji należy udać się do oddziału Credit Agricole. Aby otrzymać premię dotychczasowy bank musi zaakceptować wniosek klienta o zamknięcie rachunku. Listę banków uczestniczących w procesie przenoszenia rachunku znajdziemy tutaj.

Wypłata premii nastąpi na konto nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu przez klienta wszystkich warunków.

Karta kredytowa z niższym oprocentowaniem

Dodatkowo w  ofercie specjalnej można otrzymać kartę kredytową z niższym oprocentowaniem. Przez pierwsze 12 miesięcy oprocentowanie limitu karty Visa/MasterCard Gold oraz karty Visa/MasterCard Silver lub Visa Standard jest niższe o 3% (czyli aktualnie byłoby to 7%). Nie będzie też pobierana opłata za wydanie i korzystanie z kart Visa/MasterCard Silver oraz Visa Standard przez pierwszy rok ich użytkowania.

Indywidualna Linia Kredytowa z niższym oprocentowaniem

W ramach specjalnej oferty bank nie pobierze prowizji za przyznanie linii kredytowej przeniesionej z innego banku. Przez pierwszy okres umowny będzie można korzystać z niższego oprocentowania o 3% (aktualnie także 7%). Dodatkowo otrzyma się  możliwość korzystania z tego limitu bez odsetek do 7 dni w każdym miesiącu.


Regulamin promocji „Przenieś Konto”
Lista banków biorących udział w procesie przenoszenia konta
Regulamin oferty specjalnej „Zapraszamy do Credit Agricole III”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum