Strona startowa » Okazje » Nieaktualne » Kupony na Allegro: zniżka 2 x 20 zł za zakupy za min. 200 zł

Kupony na Allegro: zniżka 2 x 20 zł za zakupy za min. 200 zł

Kupony na Allegro: zniżka 2 x 20 zł za zakupy za min. 200 zł
Kolejna promocja na Allegro, dzięki której możemy otrzymać dwa kupony zniżkowe po 20 zł na zakupy w popularnym serwisie aukcyjnym. Promocja trwa od 1 marca do 14 marca 2016 r. Aby otrzymać kupony należy dokonać w tym czasie zakupów na Allegro na kwotę co najmniej 200 zł, poprzez aplikację mobilną i zapłacić za nie za pomocą karty Visa.

W promocji mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy serwisu Allegro, nie ma żadnych wyłączeń dotyczących uczestników poprzednich promocji.

Aby otrzymać pierwszy kupon 20 zł należy dokonać w okresie promocji (czyli od 1 do 14 marca br.) zakupów w serwisie za pomocą aplikacji mobilnej, na łączną kwotę minimum 200 zł.

Natomiast jeśli dokonamy zakupów poprzez aplikację mobilną, również na łączną kwotę 200 zł, i zapłacimy za nie kartą Visa otrzymamy następny kupon zniżkowy na kwotę 20 zł.

Co ważne, obie promocje łączą się. Po prostu za wszystkie zakupy należy zapłacić kartą Visa i spełnimy naraz oba warunki promocji i otrzymamy dwa kupony na Allegro.

Kupony na Allegro: zniżka 2 x 20 zł za zakupy za min. 200 zł

Do transakcji biorących udział w promocji nie wlicza się zakupów Kart Podarunkowych Allegro.

Ważne jest też, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia promocji oraz w celach marketingowych. Zgody te muszą być zaznaczone przed dokonaniem zakupu uprawniającego do otrzymania kuponu Allegro. Jeśli nie wiemy, czy mamy je zaznaczone wystarczy się zalogować na stronie http://allegro.pl/myaccount/Settings/notify.php, (opcje „Promocje w Allegro” oraz „Promocje Grupy Allegro oraz firm współpracujących”).

Po spełnieniu warunków promocji otrzymamy kupon (lub kupony) zniżkowy 20 zł, najpóźniej ciągu 48 godzin na nasz adres e-mail. Kupon trzeba odebrać logując się na  stronie https://kupony.allegro.pl/mobile/ i klikając „odbierz kupon i aktywować do dnia 20 marca 2016 r.

Można go wykorzystać przy zakupach na co najmniej 50 zł (bez kosztów przesyłki) w Allegro.pl za pomocą aplikacji mobilnej do 30 marca 2016 r., wybierając jako opcję płatności przelew bankowy PayU lub płatność kartą. Z drugim kuponem (za płatności Visa) postępujemy podobnie, przy czym można go wykorzystać tylko przy płatności kartą Visa.

Oba kupony nie sumują się, muszą być wykorzystane oddzielnie.

Kupony na Allegro: zniżka 2 x 20 zł za zakupy za min. 200 zł


Regulamin promocji „Marzec dla Aktywnych”.

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

inteligo
bank millennium

Archiwum