Strona startowa » Okazje » Nieaktualne » Kupon 15 zł na Allegro za wydanie 5 zł i aktywację PayU Express

Kupon 15 zł na Allegro za wydanie 5 zł i aktywację PayU Express

Kupon 15 zł na Allegro

Pojawiła się kolejna okazja do zdobycia kuponów na Allegro. Wciąż aktywna jest promocja (do 14 marca 2016 r.), w której można otrzymać zniżkę 2 x 20 zł za zakupy za min. 200 zł. Natomiast tym razem, dzięki promocji „Zdobądź swoje PayU Express”, otrzymać można kupon 15 zł na Allegro za wydanie 5 zł i aktywację PayU Express lub mTransfer mobilny.

Promocja została podzielona na dwa etapy:

  • I etap: od 3 do 12 marca 2016 r.
  • II etap: od 17 do 27 marca 2016 r.

Z promocji mogą skorzystać użytkownicy, którzy nie później niż do 29 lutego 2016 r. założyli konto na Allegro i przed tym dniem nie posiadali zapisanej usługi PayU Express lub mTransfer mobilny.

Aby sprawdzić czy posiada się taką usługę, należy na swoim koncie wejść w zakładkę „Moje zakupy -> PayU/Lista moich kart i kont”.

Jeśli spełni się powyższe warunki to należy dokonać dowolnej transakcji na Allegro o minimalnej wartości 5 zł (bez kosztów dostawy) i zakupy opłacić przelewem bankowym przez PayU, aktywując przy okazji usługę PayU Express lub mTransfer mobilny.

Szczegółowe instrukcje jak dodać PayU Express i mTransfer mobilny w poszczególnych bankach użytkownik może znaleźć na stronie www.payuexpress.allegro.pl.

Kupon 15 zł na Allegro

Kupon 15 zł na Allegro otrzymamy w ciągu 2 dni roboczych. Można go wykorzystać jednorazowo w ramach kolejnych transakcji na Allegro na kwotę nie niższą niż 15 złotych, przy czym kwota ta nie może zawierać kosztów wysyłki. Kupon można zrealizować tylko przy wykorzystaniu usługi PayU Express lub mTransfer mobilny i wybierając opcję „zapłać mniej/kupony”.

Kupon otrzymany w:

  • I etapie: zostanie automatycznie przypisany do naszego konta na Allegro i będzie widoczny w aplikacji mobilnej po zalogowaniu się na konto w zakładce „Moje Allegro”. Kupon będzie mógł być wykorzystany do 16 marca 2016 r. w aplikacji mobilnej.
  • II etapie: zostanie automatycznie przypisany do naszego konta na Allegro i będzie widoczny w aplikacji mobilnej po zalogowaniu się na konto w zakładce „Moje Allegro” a także zostanie wysłany na adres e-mail wskazany w koncie (o ile użytkownik wyraził zgodę na otrzymywanie od Allegro informacji handlowych drogą elektroniczną i dotyczących promocji). Czas na wykorzystanie tego kuponu mija 31 marca 2016 r. i można go wykorzystać w aplikacji mobilnej lub za pośrednictwem tradycyjnej strony internetowej.

Płatność za pomocą PayU Express oraz mTransfer mobilny nie jest możliwa dla przedmiotów wystawionych w kategoriach wymienionych na stronie Allegro tutaj.


Regulamin kampanii promocyjnej – „Zdobądź swoje PayU Express”
Dedykowana strona promocji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka
inteligo

Archiwum