Strona startowa » Konta osobiste » 10 zł lub 5 zł zniżki na fakturze dla klientów Orange Finanse przez 2 lata

Marzec 2016
P W Ś C P S N
« Lut   Kwi »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

10 zł lub 5 zł zniżki na fakturze dla klientów Orange Finanse przez 2 lata

10 zł lub 5 zł zniżki na fakturze dla klientów Orange Finanse przez 2 lataWystartowała kolejna promocja w Orange Finanse, dzięki której można zyskać zniżkę na fakturach za usługi w Orange dzięki posiadaniu konta w banku Orange Finanse. Tym razem promocja dotyczy tylko abonentów Orange (klienci nju mobile nie mogą skorzystać z akcji) i warunki promocji są dużo mniej korzystne.

Promocja trwa od 18 marca do 9 czerwca 2016 roku i może w niej wziąć udział osoba, która:

 • od 2 października 2014 roku nie była posiadaczem dowolnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Orange Finanse,
 • złoży wniosek o konto osobiste w Orange Finanse w okresie trwania promocji,
 • upoważni bank do przekazywania do Orange swoich danych osobowych objętych tajemnicą bankową do wykorzystania w celach marketingowych,
 • upoważni Orange do przekazywania do banku swoich danych osobowych do wykorzystania w celach marketingowych,
 • jest abonentem firmy Orange.

Każdy uczestnik promocji, pod warunkiem dokonania w danym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 300 zł, otrzyma:

 • 5 zł na konto abonenckie Orange jeśli jest mobilnym klientem Orange (należy posiadać co najmniej jeden abonament na usługę głosową – mobilną lub internet mobilny),
 • 10 zł miesięcznie na konto abonenckie Orange jeśli jest klientem z pakietem usług Orange (należy posiadać co najmniej jeden abonament mobilny – na usługę głosową – mobilną lub internet mobilny oraz dodatkowo usługę stacjonarną – telefon stacjonarny lub internet stacjonarny ) i jest uprawniony do rabatu za połączenie usług mobilnych i stacjonarnych na koncie abonenckim (rabat Orange Open).

>>> Strona promocji Orange Finanse <<<

10 zł lub 5 zł zniżki na fakturze dla klientów Orange Finanse przez 2 lata

Nagrodę będzie można otrzymywać przez maksymalnie 24 pełne miesiące kalendarzowe licząc od daty otwarcia konta. Pierwszy zwrot można otrzymać już w pierwszym, niepełnym miesiącu, w którym przystąpiliśmy do promocji. To tyle, jeśli chodzi o warunki promocji. Korzystając z akcji przez 2 lata, można zyskać odpowiednio 120 zł lub 240 zł zniżki na abonamencie w Orange. Tyle za cenę wyrabiania obrotu kartą w wysokości 300 zł miesięcznie.

Dobry Start dla klientów Orange

10 zł lub 5 zł zniżki na fakturze dla klientów Orange Finanse przez 2 lata

Dodatkowo trwa promocja „Dobry Start dla klientów Orange”, dzięki której klienci, którzy do 16 czerwca 2016 roku otworzą rachunek osobisty w Orange Finanse mogą skorzystać ze zwolnienia z opłat za:

 • otwarcie i prowadzenie konta osobistego,
 • wydanie i użytkowanie karty debetowej wydanej do konta,
 • wypłaty z bankomatów, przy użyciu karty debetowej wydanej do konta,
 • przelewy internetowe realizowane w złotych polskich.

10 zł lub 5 zł zniżki na fakturze dla klientów Orange Finanse przez 2 lata

Jeśli w ciągu 60 dni kalendarzowych od daty otwarcia konta otworzymy konto oszczędnościowe (i będziemy mobilnym klientem Orange), będzie ono oprocentowane na 3,5% w skali roku przez okres maksymalnie 6 miesięcy dla środków do kwoty 10 000 zł. Warunkiem otrzymania promocyjnego oprocentowania jest wykonanie w danym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 300 zł.
Na takich samych zasadach (w ciągu 60 dni od otwarcia konta)  można także skorzystać z promocyjnych warunków dla limitu kredytowego – mniejsza będzie prowizja pobrana za udzielnie kredytu odnawialnego – tylko 1,8% (minimum 55 zł). Tańszy będzie także kredyt gotówkowy do kwoty 4000 zł.

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pekao
bank millennium

Archiwum