Strona startowa » Banki » Credit Agricole » 1 Konto z Bonusem – nawet 350 zł premii dla młodych w Credit Agricole

Marzec 2016
P W Ś C P S N
« Lut   Kwi »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

1 Konto z Bonusem – nawet 350 zł premii dla młodych w Credit Agricole

1 Konto z Bonusem - nawet 350 zł premii dla młodych w Credit AgricoleW Credit Agricole wystartowała promocja dla młodych klientów do 27 roku życia. W ramach promocji „1 Konto z Bonusem” mogą oni otrzymać do 350 zł premii w ciągu 15 miesięcy. Warunki konieczne do otrzymania bonusu są łatwe do spełnienia, ale niestety premia jest rozłożona w czasie.

Promocja trwa od 1 marca do 31 maja 2015 roku i mogą w niej wziąć udział nowi klienci, którzy okresie do 90 dni przed datą rozpoczęcia promocji nie byli posiadaczami konta indywidualnego lub jednym z posiadaczy konta wspólnego, prowadzonego w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy w Credit Agricole. Okres karencji dla byłych klientów Credit Agricole w tym przypadku jest więc wyjątkowo krótki.

Aby wziąć udział w promocji „1 Konto z Bonusem” należy:

  • otworzyć konto osobiste wraz z dostępem do konta za pośrednictwem serwisu internetowego CA24 lub telefonicznego CA24 (umowa o usługę bankowości elektronicznej) – warunek nadania przez posiadacza konta hasła do danego serwisu i wyboru opcji otrzymywania wyciągu z konta w formie elektronicznej,
  • złożyć  wniosek o wydanie karty do konta,
  • otworzyć co najmniej jeden Rachunek Oszczędzam,
  • uruchomić usługę „CAsaver”,
  • nie wyrazić sprzeciwu wobec działań marketingowych Banku,
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz podać w tym celu swój numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail,
  • potwierdzić przystąpienie do promocji.

>>> Strona promocji „1 Konto z Bonusem” w Credit Agricole” <<<

1 Konto z Bonusem - nawet 350 zł premii dla młodych w Credit Agricole

Premia 50 zł

Pierwszą część premii – 50 zł otrzymamy po pierwszym wpływie na nowo otwarty rachunek, na łączną kwotę co najmniej 500 zł. Wpływ ten musi nastąpić nie później niż w kolejnym miesiącu kalendarzowym, licząc od dnia przystąpienia do promocji. Bonus ten wpłynie na konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zapewnienia pierwszego wpływu na konto.

Premia 300 zł

Kolejna część premii rozdzielona jest 15 miesięcy maksymalnie po 20 zł miesięcznie (łącznie 300 zł w ciągu całego okresu promocji). Możemy ją otrzymać dzięki aktywnemu korzystaniu z karty i usłudze CAsaver. Płacąc kartą, za każdym razem na nasz Rachunek Oszczędzam, wpływać będzie kwota z zaokrąglenia transakcji w ramach usługi CAsaver. W ramach promocji bank dołoży nam drugie tyle, czyli 100% tego co sami zaoszczędzimy na Rachunku Oszczędzam.
Aby otrzymać tę premię należy w danym miesiącu wykonać transakcje kartą na kwotę minimum 100 zł oraz zapewnić wpływ na konto w wysokości 500 zł w miesiącu naliczenia premii i w miesiącu poprzednim.
Wypłata premii w postaci odsetek zostanie przekazana na Rachunek Oszczędzam powiązany z usługą CAsaver w ostatnim dniu miesiąca kalendarzowego.
1 Konto z Bonusem - nawet 350 zł premii dla młodych w Credit Agricole
Kwota, którą musimy wydać na zakupy w sklepie aby uzyskać całą premię zależy od wyboru kwoty zaokrąglenia oraz liczby i kwot wykonywanych transakcji. Możemy wybrać zaokrąglenia do 0,50 zł, 1 zł lub 5 zł (najlepiej wybrać tę ostatnią opcję). Przykładowo, jeśli wybierzemy zaokrąglenie kwot do 5 zł to płacąc 11 zł w sklepie, kwota jest zaokrąglona do 15 zł. 4 zł zostanie przelane na Rachunek Oszczędzam, dodatkowe 4 zł bank doda nam do konta w ramach promocji. W uproszczeniu można przyjąć, że należy wykonać 5  transakcji z końcówką 1 zł, żeby otrzymać maksymalną wartość premii lub odpowiednio większą ilość transakcji z inną kwotą zaokrąglenia. Z własnych doświadczeń dodam, że jest to dosyć łatwy warunek do spełnienia, wystarczy tylko często płacić kartą, także w przypadku niskich kwot zakupów.
 1 Konto z Bonusem - nawet 350 zł premii dla młodych w Credit Agricole
W założeniu promocja „1 Konto z Bonusem” ma zachęcić młode osoby do 27 roku życia do założenia swojego pierwszego konta właśnie w Credit Agricole. Samo konto jest bezpłatne. Karta do niego również może być bezpłatna, ale pod warunkiem wykonania jednej transakcji kartą na kwotę 1 zł (w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,90 zł). Kartą wydaną do konta można bezpłatnie wypłacać gotówkę z bankomatów w placówkach Credit Agricole, bankomatach sieci BZ WBK 24 i Euronet. Konto należy mieć aktywne przez okres 15 miesięcy, w przeciwnym razie bank może żądać zwrotu wypłaconej premii.

Regulamin promocji „1 Konto z Bonusem”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum