Strona startowa » Okazje » Nieaktualne » Zapłać PEXem – kupon 15 zł na Allegro

Zapłać PEXem – kupon 15 zł na Allegro

Zapłać PEXem - kupon 15 zł na allegroPojawiła się kolejna promocja, tym razem pod nazwą „Zapłać PEXem”, dzięki której można otrzymać kupon 15 zł do wykorzystania na allegro.pl. Wystarczy zrobić zakupy na największym portalu aukcyjnym i zapłacić za nie poprzez PayU. W promocji może wziąć udział praktycznie każdy, a warunki wymagane do otrzymania kuponu rabatowego są bardzo proste.

Promocja trwa od 17 do 19 lutego 2016 r., czyli czasu na zdobycie kuponu mamy niewiele. Jednocześnie wciąż (do 22 lutego) trwa inna promocja związana z PayU, gdzie można otrzymać kupon 20 zł na zakupy na allegro (szczegóły tutaj). Można wziąć udział w obu promocjach, lecz nie w ramach jednej transakcji.

Aby wziąć udział w promocji „Zapłać PEXem” należy:

  • zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od PayU oraz zaakceptować regulamin promocji.
  • zrobić zakupy na allegro.pl i zapłacić przy pomocy PayU:
    • kartą płatniczą (płatność PayU o statusie „Zakończona”) i założyć Konto PayU umożliwiające (wybrać opcję „Użyj i zapisz”) zapisanie danych karty i możliwość kolejnych płatności bez konieczności ponownego podawania danych karty płatniczej albo,
    • przelewem bankowym (płatność PayU o statusie „Zakończona”) i aktywować usługę PayU Express lub mTransfer mobilny.

Dodawana karta płatnicza:

  • musi być po raz pierwszy zapamiętana w koncie PayU (tzn. karta o danym numerze i dacie ważności nie była nigdy wcześniej zapamiętana w koncie PayU jakiegokolwiek użytkownika),
  • nie może być kartą typu pre-paid bądź na okaziciela,
  • nie może być kartą wirtualną (tj. nieposiadającą formy fizycznej).

Kod promocyjny otrzyma się e-mailem w przeciągu 3 dni roboczych od momentu dokonania zakupów za pomocą PayU na allegro. Otrzymany kupon można wykorzystać podczas kolejnych zakupów na allegro, na kwotę powyżej 50 zł, bez kosztów wysyłki. Można go zrealizować tylko w ramach zapłaty dokonywanej w ramach usługi PayU. Kod można wykorzystać do 28 lutego 2016 roku. Można uzyskać więcej niż jeden kupon, o ile spełni się  ponownie wymienione wcześniej warunki. Otrzymane kupony nie sumują się w ramach jednej transakcji.

Zapłać PEXem - kupon 15 zł na allegro


Regulamin kampanii promocyjnej – „Zapłać PEXem”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka
inteligo

Archiwum