Strona startowa » Okazje » Nieaktualne » 20 zł na zakupy na Allegro od PayU – przedłużenie promocji

20 zł na zakupy na Allegro od PayU – przedłużenie promocji

20 zł na zakupy na Allegro od PayU

W dniu dzisiejszym organizator zakończył przed czasem promocję, w której za założenie konta PayU i dodanie karty płatniczej lub rachunku można było otrzymać kupon 20 zł na zakupy na Allegro od PayU. I jednocześnie w dniu dzisiejszym ogłosił nową edycję – nieco zmodyfikowaną. Tym razem należy obowiązkowo dodać konto osobiste.

Obecna promocja „Uruchom PEX w Koncie PayU” potrwa do 22 lutego 2016 r.  Organizator informuje również, że może ją przedłużyć, ale również w regulaminie jest mowa o tym, że może ją zakończyć przed czasem, tak jak to było w poprzedniej edycji: „Organizator może zawiesić wydawanie Kuponów w trakcie trwania Kampanii promocyjnej przed końcem okresu Określonego promocyjnego. Powyższe postanowienie nie narusza praw nabytych przez Uczestników Promocji, którzy przed takim zawieszeniem wydawania Kuponów spełnili warunki określone Regulaminem”

W ramach promocji  można uzyskać kupon o wartości 20 zł na zakupy w serwisie allegro.pl. Kod promocyjny można zrealizować przy zakupach o minimalnej wartości 50 zł ( bez kosztów przesyłki).

Aby otrzymać kod 20 zł na zakupy na Allegro od PayU należy:

  • założyć konto PayU i utrzymać je przez cały okres promocji,
  • dodać do konta PayU rachunek bankowy (przystąpić do usługi PayU Express lub mTransfer Mobilny),
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • zaakceptować regulamin promocji.

Organizator zastrzega sobie, że może wykluczyć uczestnika z promocji, jeśli usunął w trakcie jej trwania przynajmniej jeden rachunek bankowy zapamiętany w Koncie PayU.

Najpóźniej po trzech dniach od spełnienia warunków dostaniemy kod na adres e-mail podany na stronie promocji. Kupon można wykorzystać przy zakupach na co najmniej 50 zł (bez kosztów przesyłki) w serwisie allegro.pl do 28 lutego 2016 r. Można go zrealizować tylko w ramach zapłaty dokonywanej w ramach usługi PayU.
Jedna osoba może otrzymać więcej niż jeden kupon promocyjny, wystarczy spełnić ponownie warunki do jego otrzymania. Otrzymane kupony nie sumują się w ramach jednej transakcji.


Regulamin promocji  „Uruchom PEX w Koncie PayU”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka
inteligo

Archiwum