Strona startowa » Konta osobiste » Zwrot za paliwo w Toyota Banku: do 10%, 600 zł rocznie

Styczeń 2016
P W Ś C P S N
« Gru   Lut »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Zwrot za paliwo w Toyota Banku: do 10%, 600 zł rocznie

zwrot za paliwo w Toyota banku

Aktualizacja: promocja została przedłużona do 31.12.2017 r.

W Toyota Banku od 1 stycznia 2016 r. trwa kolejna edycja promocji, w której można uzyskać do 10% zwrotu za paliwo, maksymalnie 600 zł w ciągu roku. Mimo, że warunki promocji są tym razem mniej wygórowane, to i tak wydaje się ona mało atrakcyjna. Akcja pod nazwą „Tankuj korzyści do pełna” potrwa do końca roku, czyli 31 grudnia 2016 r. 2017 r. Mogą z niej skorzystać zarówno aktualni jak i nowi klienci banku. 

Z promocji mogą skorzystać osoby które:

  • posiadają Konto Jedyne lub zawarły umowę o takie konto w czasie trwania promocji i mają kartę debetową Super Red III, Ruby Passion lub kartę debetowo – lojalnościową MORE,
  • wypełnią formularz zgłoszeniowy do promocji, w którym podadzą swoje dane osobowe, dane posiadanego samochodu, zaakceptują regulamin i zaznaczą wymagane zgody.

>>> Zwrot za paliwo w Toyota Banku  – formularz zgłoszeniowy do promocji <<<

https://clk.leadexpert.pl/click?c=3c8YgRfm&cr=6fEZ8JCY&s=SSW5NteZ

Aby uzyskać zwrot za paliwo w Toyota Banku należy dokonać w danym miesiącu kalendarzowym Transakcji Petrol. Jest to: transakcja bezgotówkowa z tytułu zakupu paliw wykonana Kartą płatniczą i określona Kodem MCC o numerach 5172, 5541, 5542, 5983 lub 9752.

Tak naprawdę bank nie ma możliwości sprawdzenia za co faktycznie zapłaciliśmy na stacji. Tak więc pod uwagę będzie brana cała kwota zakupów, nie tylko za paliwo.

Kwota zwrotu uzależniona jest od spełnienia dodatkowych warunków w danym miesiącu kalendarzowym, wg poniższej tabeli:

Bez tytułu

Średnie saldo konta – średnie miesięczne saldo środków zgromadzonych na koncie, obliczone jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu.

Średnie saldo oszczędności – średnie miesięczne saldo środków zgromadzonych na innych niż Konto Jedyne rachunkach w Toyota Banku (z wyjątkiem Indeksowanego Konta Oszczędnościowego) oraz na wszystkich posiadanych przez niego lokatach, obliczane jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu.

Dowolne transakcje – transakcje bezgotówkowe wykonane kartą płatniczą zrealizowane w punktach innych niż stacje paliw.


Maksymalnie w danym miesiącu można uzyskać 50 zł zwrotu, czyli 600 zł w ciągu roku. Premia będzie wpływała na konto do 15-tego dnia roboczego każdego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki.  Jeśli uczestnik promocji co najmniej trzykrotnie spowoduje powstanie na koncie niedozwolonego salda debetowego automatycznie zostaje wykluczony z promocji.

Zwrot za paliwo w Toyota Banku

Prowadzenie Konta Jedynego kosztuje 2,49 zł miesięcznie. Opłata może być zwrócona na konto, jeśli dokona się transakcji bezgotówkowych kartą Super Red III lub Ruby Passion na kwotę minimum 400 zł. Czyli spełniając warunki promocji konto będzie darmowe. W przypadku karty debetowo – lojalnościowej MORE można natomiast wymienić punkty w ramach programu MORE na zwolnienie z opłaty.

Jak widać, warunki do uzyskania zwrotu za paliwo są wygórowane i trudne do spełnienia dla przeciętnego Kowalskiego. Aby uzyskać 50 zł przy 5% zwrocie trzeba wydać w danym miesiącu aż 1 000 zł na stacji paliw, dodatkowo w innych punktach 500 zł i mieć na kontach 11 000 zł. 


Regulamin Promocji „Tankuj korzyści do pełna”
Tabela opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum