Strona startowa » Konta osobiste » Lokata, konto i premia 110 zł, czyli Tankuj korzyści z Toyota Bank

styczeń 2016
P W Ś C P S N
« gru   lut »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Lokata, konto i premia 110 zł, czyli Tankuj korzyści z Toyota Bank

sg

W Toyota Banku ruszyła właśnie akcja zachęcająca do założenia Konta Jedynego i Lokaty Plan Depozytowy na 100 dni „Tankuj korzyści z Toyota Bank”. Składa się ona z dwóch części: „Akcja Lokata” oraz konkursu „Tankuj korzyści z nagrodami”. Za założenie lokaty na 2,75% i konta osobistego można otrzymać 110 zł i dodatkowo zwrot kosztów paliwa do 600 zł. Również można wziąć udział w konkursie z nagrodami. 

Promocja przeznaczona jest nie tylko dla nowych klientów, ale i obecnych. Co prawda, w przypadku aktualnych klientów premia będzie niższa (do 60 zł), ale to i tak duży plus. Akcja trwa od 28 stycznia do 29 lutego 2016 r. Organizatorem jest Agora S.A.

Aktualny klient to taki, który posiada aktywne Konto Jedyne w banku, otwarte w ramach poprzednich akcji organizowanych z Agorą:

 • „Lokata Toyota Bank z premią”,
 • „SUPER DUET”,
 • „SUPER DUET edycja 2”,
 • „SUPER DUET edycja 3”,
 • „Bądź aktywny – załóż nowy depozyt”.

Natomiast nowy klient to taki, który nie posiada i nie posiadał w okresie od 07.04.2015 r. do 27.01.2016 r. Konta Jedynego w Banku.

Jeśli jesteś aktualnym klientem to należy:

 • Do 29 lutego 2016 r. zarejestrować się na stronie promocji podając adres email.

>>> Strona promocji „Tankuj korzyści z Toyota Bank” <<<

 • Kliknąć w link otrzymany w e-mailu przesłanym na podany adres, następnie ponownie zalogować się w aplikacji i wybrać z dostępnego menu opcję „Mam Konto Jedyne w Toyota Bank”. Następnie kliknąć w udostępniony link, który przekieruje uczestnika na stronę banku.
 • Wyrazić zgodę na przekazywanie przez Bank Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.
 • Do 28 marca 2016 r., za pośrednictwem Systemu Bankowości Elektronicznej na stronie banku,  zwiększyć saldo posiadanych na dzień 27 styczeń 2016 r. środków poprzez założenie co najmniej jednej lokaty Plan Depozytowy na 100 dni na kwotę minimum 10 000 zł.
 • Utrzymać saldo depozytów z 27 stycznia 2016 roku przez co najmniej 30 dni, licząc od dnia założenia lokaty Plan Depozytowy na 100 dni.
 • Utrzymać wymagane saldo na lokacie założonej w ramach promocji przez co najmniej 70 dni.

Jeśli jesteś nowym klientem banku należy:

 • Do 29 lutego 2016 r. zarejestrować się na stronie promocji podając adres email.

  >>> Strona promocji „Tankuj korzyści z Toyota Bank” <<<

 • Kliknąć w link otrzymany w e-mailu przesłanym na podany adres, następnie ponownie zalogować się w aplikacji i wybrać z dostępnego menu opcję „Nie mam Konta Jedynego w Toyota Bank”.
 • Następnie kliknąć w udostępniony link, który przekieruje uczestnika na stronę banku w celu złożenia wniosku o Konto Jedyne.
 • Wypełnić wymagane dane w formularzu (dane osobowe, numer dowodu osobistego, dane adresowe i kontaktowe). Na wskazany adres e-mail bank wyśle potwierdzenie złożenia wniosku.
 • Wyrazić zgodę we wniosku na przesyłanie informacji handlowych za pomocą poczty elektronicznej i wiadomości SMS, oraz na przetwarzanie danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.
 • Wyrazić zgodę we wniosku na przekazywanie przez Bank Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.
 • W ciągu 2 dni roboczych od złożenia wniosku bank skontaktuje się telefonicznie z uczestnikiem i potwierdzi złożenie wniosku i umówi na wizytę kuriera w celu podpisania umowy Konta Jedynego. Po podpisaniu umowy bank potwierdza uruchomienie Konta Jedynego poprzez wysłanie sms-a .
 • Do 28 marca 2016 r. założyć za pośrednictwem Systemu Bankowości Elektronicznej co najmniej jedną lokatę „Plan Depozytowy na 100 dni” na minimum 10 000 zł.
 • Utrzymać założoną lokatę przez co najmniej 70 dni licząc od dnia jej założenia.lokata toyota Tankuj korzyści z Toyota Bank

Premia główna i premia dodatkowa

Obecny klient za spełnienie powyższych warunków otrzyma premię w wysokości 50 zł, natomiast nowy klient 100 zł.

Dodatkowo jeśli zarejestrujemy się w promocji „Tankuj korzyści do pełna” TUTAJ otrzyma się premię dodatkową 10 zł.

W ramach promocji „Tankuj korzyści do pełna” można uzyskać do 10% zwrotu za paliwo, maksymalnie 600 zł w ciągu roku. Kwota zwrotu uzależniona jest od spełnienia dodatkowych warunków w danym miesiącu kalendarzowym, wg poniższej tabeli:

Bez tytułu

Więcej o promocji „Tankuj korzyści do pełna” tutaj.

O przyznaniu premii głównej i premii dodatkowej bank poinformuje uczestników do 14 czerwca 2016 roku poprzez wysłanie e-maila. Po jego otrzymaniu, do 21 czerwca 2016 r., należy ponownie zalogować się na stronie promocji  i uzupełnić dane: imię, nazwisko, numer swojego aktywnego Konta Jedynego oraz adres zamieszkania. Premie zostaną wypłacone do 30 czerwca 2016 r. i do tego czasu należy mieć aktywne konto.


Lokata Plan Depozytowy na 100 dni:

 • minimalna kwota jednej lokaty to 3 000 zł, maksymalna 10 000 zł (aby uzyskać premię przynajmniej 1 lokata musi być założona na 10 000 zł);
 • maksymalnie można założyć 7 lokat, na maksymalną łączną kwotę 70 000 zł,
 • okres lokaty to 100 dni,
 • oprocentowanie 2,75%,
 • kapitalizacja odsetek na koniec okresu lokaty,
 • w przypadku zerwania lokaty przed terminem bank nie wypłaca odsetek.

Prowadzenie Konta Jedynego kosztuje 2,49 zł miesięcznie. Opłata może być zwrócona na konto, jeśli dokona się transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 400 zł.


Konkurs „Tankuj korzyści z nagrodami”

Tankuj korzyści z Toyota Bank

Dodatkowo od 28 stycznia do 20 maja 2016 r. trwa konkurs „Tankuj korzyści z nagrodami”. Polega on na stworzeniu hasła promującego korzystanie z oferty banku w promocji „Tankuj korzyści z Toyota Bank”. Udział w konkursie mogą wziąć osoby, które spełnią warunki związane z założeniem lokaty i rejestracją do promocji „Tankuj Korzyści do Pełna”.

Należy dodatkowo do 31 sierpnia 2016 r. spełnić co najmniej 3 razy warunki do wypłaty zwrotu za tankowanie w promocji pod nazwą „Tankuj Korzyści do pełna”.

Do wygrania jest: 5 Kamer GoPro Hero 4 Silver, 50 Tabletów Acer B1-770, 50 książek „500 zdań polskich” Jerzego Bralczyka.


Regulamin promocji „Tankuj korzyści z Toyota Bank”
Regulamin Promocji „Tankuj korzyści do pełna”
Tabela opłat i prowizji

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mbank

Archiwum