Strona startowa » Okazje » Aktualne » Visa Oferty – zwrot za wydatki bezpośrednio od Visa

Visa Oferty – zwrot za wydatki bezpośrednio od Visa

Visa Oferty

Wystartował program „Visa Oferty”, dzięki któremu możemy dostać zwrot za wydatki zapłacone kartą debetową lub kredytową bezpośrednio od wystawcy karty, czyli od Visy. Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować swoją kartę na stronie visaoferty.pl, podać swój adres e-mail oraz lokalizację. W promocji może wziąć udział każdy posiadacz karty Visa (z wyłączeniem kart przedpłaconych i Visa Business). Na jeden adres e-mail można zarejestrować tylko jedną kartę.

Po rejestracji otrzymamy pierwsze, powitalne oferty. Dla wszystkich nowych uczestników promocji są one takie same. Później zaczniemy dostawać oferty specjalnie dopasowane do naszego profilu opracowanego na podstawie historii zakupów zarejestrowaną kartą.

Po zalogowaniu zostanie nam zaprezentowane standardowe siedem ofert:

  • 100 zł zwrotu za zakupy o wartości co najmniej 199 zł na OpenCard,
  • 40 zł zwrotu za zakupy o wartości co najmniej 700 zł w LOT,
  • 10% zwrotu za najbliższe zakupy w Tchibo,
  • 5% zwrotu za najbliższe zakupy w Douglas,
  • 4% zwrotu za najbliższe zakupy w Wólczance,
  • 2.2% zwrotu za najbliższe zakupy w Black Red White,
  • 1.5% zwrotu za najbliższe zakupy w RTV Euro AGD.

Aby skorzystać z tych ofert należy wcześniej aktywować odpowiedni program, po czym dokonać płatności na dowolną kwotę w odpowiednim sklepie internetowym lub na stronie LOT-u. Po kliknięciu przycisku „Wykorzystaj ofertę” nastąpi przekierowanie do właściwego  sklepu internetowego. Maksymalny jednorazowy zwrot pieniędzy wynosi 760 zł. Otrzymamy go „bezpośrednio na rachunek karty Visa, zwykle w ciągu pięciu dni roboczych”. Większość ofert będzie jednorazowa.


Jak na razie cashback Visy dotyczy zakupów w sklepach internetowych. Żeby otrzymać zwrot należy najpierw przystąpić do odpowiedniej akcji, co oznacza konieczność wcześniejszego zaplanowania wydatków. Być może z czasem zostaną przedstawione oferty dotyczące sklepów stacjonarnych, wtedy akcja „Visa Oferty” stanie się bardziej atrakcyjna. Na razie opisana promocja nie prezentuje się zbyt okazale.


Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mbank

Archiwum