Strona startowa » Banki » BGŻ Optima » Lokata Bezkarna z premią 50 zł w BGŻOptima

Lokata Bezkarna z premią 50 zł w BGŻOptima

BGŻOptima Lokata Bezkarna z premią 50 zł

W BGŻOptima pojawiła się „Promocja BGŻOptimowa”, dzięki której możemy zgarnąć 50 zł premii. Wystarczy założyć i utrzymać do końca lokatę na 3 miesiące na kwotę minimum 1 000 zł. Przy okazji trzeba również założyć bezpłatne konto oszczędnościowe. Lokata Bezkarna ma całkiem dobre oprocentowanie 3,2% w skali roku i maksymalnie można na niej ulokować aż 100 000 zł. Promocja trwa od 20 listopada 2015 r. do 16 grudnia 2015 r. lub do wyczerpania puli 1 000 uczestników. Mogą w niej wziąć udział osoby, które nie były stroną umowy ramowej z BGŻOptima od 20 listopada 2014 r. do 19 listopada 2015 r.

Aby wziąć udział w promocji należy:

  • do 16 grudnia 2015 roku zarejestrować się w promocji za pomocą specjalnego linku:

>>> Lokata Bezkarna z premią 50 zł w BGŻOptima <<<

  • wypełnić formularz rejestracyjny podając odpowiednie dane,
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych oraz ich przekazanie do banku w celu niezbędnym do przeprowadzenia promocji,
  • potwierdzić zapoznanie się z regulaminem promocji.

BGŻOptima Lokata Bezkarna z premią 50 zł

Po przesłaniu Formularza Rejestracyjnego otrzymamy informację o objęciu promocją w postaci potwierdzenia na ekranie komputera oraz w postaci e-maila, przesłanego na podany adres.

Następnie należy:

  • do 17 grudnia 2015 r. złożyć wniosek o otwarcie bezpłatnego konta oszczędnościowego oraz Lokatę Bezkarną,
  • do 18 grudnia 2015 r. zasilić Lokatę Bezkarną kwotą minimum 1 000 zł,
  • do dnia 5 lutego 2016 r. włącznie utrzymać Lokatę Bezkarną z saldem minimum 1 000 zł .

bgz 50 w

Po spełnieniu powyższych warunków do 22 grudnia, na adres podany podczas rejestracji, otrzymamy od organizatora wiadomość z linkiem oraz unikalnym kodem, które posłużą do zalogowania się na stronie organizatora. Do 15 stycznia należy zalogować się na stronie promocji z podaniem przesłanych wcześniej danych i wskazać numer rachunku konta oszczędnościowego BGŻOptima, na które zostanie wypłacona nagroda. Ważne, żeby nie przegapić wiadomości, gdyż może zostać ona potraktowana jako SPAM.
O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani do 10 lutego 2015 roku za pomocą e-maila a sama nagroda będzie wypłacona do 15 lutego 2016 roku bezpośrednio na konto w BGŻOptima.

Niedawno zakończyła się promocja BGŻOptima na grouponie (opisana tutaj), gdzie otrzymać można było 150 zł, ale jako środki do wykorzystania w serwisie groupona. Tutaj otrzymujemy czyste pieniądze. Warto się śpieszyć, ponieważ ilość nagród jest ograniczona. Po wyczerpaniu puli nagród nie będziemy mogli złożyć wniosku, więc nie ma ryzyka, że założymy lokatę bez premii.

Wraz z Lokatą Bezkarną otwierane jest darmowe konto oszczędnościowe, które obecnie oprocentowane jest na 2,8% w skali roku do kwoty 100 000 zł. Po otrzymaniu premii konto można łatwo zamknąć również online.

Lokatę Bezkarną założymy bardzo szybko pod tym adresem:

>>> Wniosek o Lokatę Bezkarną w BGŻOptima <<<

BGŻOptima Lokata Bezkarna z premią 50 zł


Regulamin promocji „Promocja BGŻOptimowa”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium złap 200 zł
bgż karta kredytowa mam bonus

Archiwum