Strona startowa » Konta osobiste » 25 zł mniej za fakturę Orange – nawet 150 zł zwrotu od Orange Finanse

25 zł mniej za fakturę Orange – nawet 150 zł zwrotu od Orange Finanse

25 zł mniej za fakturę OrangeW Orange Finanse pojawiła się nowa promocja „25 zł mniej za fakturę Orange”, dzięki której możemy otrzymać nawet 150 zł bonusu w ciągu 6 miesięcy. Promocja trwa od 13 listopada 2015 do 20 stycznia 2016 roku i może wziąć w niej udział praktycznie każdy. Warunki konieczne do uzyskania premii są łatwe do spełnienia. Wystarczy opłacić z konta osobistego fakturę za usługi Orange (może być to tylko część faktury, nie koniecznie naszej) oraz zasilić konto  kwotą  minimum  1 000 zł (wpływ spoza Orange Finanse).

Aby wziąć udział w promocji „25 zł mniej za fakturę Orange” należy:

  • złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w Orange Finanse,
  • wyrazić zgodę na przystąpienie do promocji.

>>> Wniosek o otwarcie konta osobistego w Orange Finanse <<<

25 zł mniej za fakturę Orange

Nie ma żadnego ograniczenia dla byłych, a nawet aktualnych klientów Orange Finanse. Nie trzeba również posiadać abonamentu w Orange a opłacana faktura nie musi być wystawiona na nasze dane.

W trakcie trwania promocji otrzymamy 25 zł zwrotu miesięcznie na konto osobiste, jeżeli w danym miesiącu zostaną spełnione  łącznie dwa warunki:

  • opłacenie z konta osobistego faktury na rzecz Orange Polska S.A,
  • zasilenie rachunku co najmniej jednym wpływem na konto osobiste spoza Orange Finanse na kwotę nie mniejszą niż 1000 zł (wpływy nie sumują się).

Zwrot będzie przyznawany przez pierwsze 6 pełnych miesięcy kalendarzowych licząc od daty otwarcia konta.  Łącznie może dać nam to 150 zł premii. Będzie on przekazywany na konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym zostały spełnione warunki.


Dodatkowo osoby, które założą konto osobiste w Orange Finanse, mogą przystąpić do promocji „Dobry Start z Orange Finanse”.

Dzięki tej promocji osoby te mogą skorzystać z:

  • Promocyjnego oprocentowania środków na koncie oszczędnościowym – 3,5% w skali roku przez pierwsze 3 miesiące do wysokości 10 000 zł (po przekroczeniu tej kwoty oprocentowanie całości środków spada).
  • Kredytu odnawialnego oprocentowanego przez pierwsze 3 miesiące na poziomie 0%, po tym okresie oprocentowanie wyniesie 9,99% w skali roku (za przyznanie limitu pobierana jest prowizja 1,8% – minimum 55 zł).
  • Kredytu gotówkowego do 4 000 zł o nominalnym oprocentowaniu 4,98%, przy czym pobierana jest dodatkowa prowizja za jego udzielenie (szczegóły poniżej).

Prowizja za udzielenie kredytu Orange Finanse

Szczegóły konta w Orange Finanse:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta.
  • 0 zł za kartę debetową i NFC.
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (po 3 miesiącach 5 zł w przypadku niewykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, osoby do 18 roku życia bezwarunkowo bezpłatnie).

Jak widać, sama oferta konta w Orange Finanse jest całkiem korzystna. Nie powinno być problemu ze znalezieniem znajomego, któremu opłacimy choćby złotówkę za jego fakturę z Orange. Dzięki temu możemy zyskać 150 zł bonusu w ciągu 6 miesięcy, przy czym nie trzeba robić obrotu kartą, jak to bywa w większości promocji w innych bankach.


Regulamin promocji „25 zł mniej za fakturę Orange”
Regulamin promocji „Dobry Start z Orange Finanse”

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mbank

Archiwum