Strona startowa » Banki » BGŻ Optima » 150 zł i Lokata Bezkarna w BGŻOptima – ponownie na grouponie.pl

150 zł i Lokata Bezkarna w BGŻOptima – ponownie na grouponie.pl

lokata bezkarna bezkarny zysk Lokata Bezkarna w BGŻ Optima

Na grouponie.pl ponownie pojawiła się możliwość zakupu grouponu upoważniającego do wzięcia udziału w promocji „Bezkarny Zysk”, tym razem edycji II. Korzystając z niej otrzyma się 150 zł w ramach środków do wydania na portalu Groupon.pl. Promocja trwa do 22 listopada 2015 roku lub do wyczerpania puli 1 000 kuponów. Przeznaczona jest dla osób, które nie były stroną Umowy Ramowej zawartej z Bankiem BGŻ BNP Paribas S.A. od 9 listopada 2014 r. do dnia złożenia wniosku.

Lokata Bezkarna w BGŻOptima:

  • oprocentowanie stałe 3,2% w skali roku,
  • 3-miesięczny okres lokaty,
  • możliwość zerwania przed czasem bez utraty odsetek,
  • minimalna kwota lokaty to 1 000 zł, maksymalna – 100 000 zł,
  • konieczność otwarcia bezpłatnego konta oszczędnościowego w BGŻOptima.

Aby skorzystać z promocji „Bezkarny Zysk II” należy:

  • Do 22 listopada 2015 r. zakupić kupon o wartości 5 zł w serwisie groupon.pl. Jedna osoba może kupić i wykorzystać maksymalnie 1 groupon.
  • Do 23 listopada 2015 r. zarejestrować się na stronie promocji Bezkarny Zysk II, poprzez wypełnienie formularza, podanie kodu groupona i zaznaczenie wskazanych zgód i upoważnień. Po przesłaniu formularza otrzymamy na adres e-mail wiadomość potwierdzającą udział w promocji.

formularz rejestracyjny

  • Do 24 listopada 2015 r za pośrednictwem linku na stronie promocji Bezkarny Zysk II otworzyć konto i Lokatę Bezkarną na minimum 1 000 zł oraz utrzymać ją co najmniej do 21 grudnia 2015 r. Należy pamiętać, aby podać takie same dane, jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.

Każdy kto spełni powyższe warunki otrzyma 150 zł w postaci środków do wykorzystania w serwisie groupon.pl. Nagroda zostanie wypłacona do 24 grudnia 2015 r. i będzie można ją wykorzystać do 31 marca 2016 r.

Lokata Bezkarna w BGŻOptima

Regulamin promocji „Bezkarny Zysk II”

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium złap 200 zł
bgż karta kredytowa mam bonus

Archiwum